Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Хом'ячок, море та Україна без корупції: ТСН дізналася, про що мріють діти у Краматорську

У спецпроекті "Моя дитяча мрія" залишилося зібрати 10 тисяч дитячих забаганок.

Спецпроект ТСН “Моя дитяча мрія” приїхав до Краматорська – до того в проекті вже зібрали 90 тисяч дитячих мрій і в планах іще 10 тисяч. Щоби ці діти не соромилися мріяти наповну, їм дозволили розмалювати рідну школу. Про це йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

У дитячому стаціонарі краматорської лікарні дуже тихо. Звичний режим порушує команда “Моя дитяча мрія”. І от вже всі столи, підлога та навіть підвіконня зайняті. Тут малюють мрії. На папері плавають дельфіни, гуляють хвилі, кричать чайки. "Я хочу, щоб ми усією родиною були на пляжі", – каже одна дитина.

Дитячі мрії збирають по всій країні. Мета – сто тисяч дитячих забаганок. А вже потім шукати для них чарівників, аби збулася кожна.

Невелика мрія школи номер 9 міста Краматорськ точно збулася. Тут взяли і розмалювали фарбами власну школу. Найменші школярі фантазують та мріють за партами. Діти повідомляють: потрібні поні, єдинороги або хоч щось зовсім маленьке – хом'ячок. Комусь хочеться піжаму для дідуся, тому що йому холодно спати.

Зовсім дорослі мріють уже не для себе. Переселенець із Донецька Микита переконує, що всю країну хоче зробити кращою: "Прогресивне українське суспільство, яке я творю і в якому я живу, тобто суспільство без корупції, де головна цінність – людське  життя, людський розум".

Кореспондент ТСН Наталя Нагорна

ВідеоХом'ячок, Україна без корупції та піжама для діда: діти з Краматорська поділилися своїми мріями

Власний єдиноріг, подорож на море, хом’ячок, Україна без корупції та піжама для діда. Своїми найзаповітнішими мріями поділилися діти Донбасу. Спецпроект ТСН "Моя дитяча мрія" приїхав до Краматорська – до того в проекті вже зібрали 90 тисяч дитячих мрій і в планах іще 10 тисяч. 

Хом'ячок, Україна без корупції та піжама для діда: діти з Краматорська поділилися своїми мріями

Залиште свій коментар

Вибір редакції