Хорошковський чекав, що на обшуку в нього "знайдуть" наркотики й діаманти

Хорошковський пояснив журналістам, що літав до Швейцарії на відпочинок і не відвідував офіс RosUkrEnergo.

Перший заступник глави СБУ Валерій Хорошковський в інтерв'ю журналістам прокоментував факт свого обшуку в аеропорту Бориспіль.

Журналісти видання поцікавилися думкою Хорошковського щодо курйозного, на їх думку, інциденту в аеропорту.

"Ні фіга собі курйозний! Я прошу вибачення. Якби це відбувалося саме зі мною, моя реакція була б нульовою. Я, як будь-який законослухняний громадянин, повинен прийти і показати все", - заявив Хорошковський.

"Але внаслідок того, що я знав, чому це робиться, навіщо, і, крім того, я знаю точно, що давалося завдання не лише по мені, але й по родині, то, прошу вибачення, я вважаю, що це дійсно брудно. Причому настільки брудно, що мені гидко про це говорити", - підкреслив заступник глави СБУ.

"Якби там не було моєї дружини - взагалі жодних проблем. Маєте право. Найголовніше - не підкидайте нічого. Тому що, наскільки я розумію, одне із завдань було саме таким, виходячи із заяв, які стосуються там наркотиків, діамантів", - підкреслив Хорошковський.

Відповідаючи на питання про те, якою була мета поїздки, Хорошковський відповів, що це була приватна поїздка. "Я не розумію, що тут може бути цікавого", - заявив він.

На запитання про те, що центральний офіс RosUkrEnergo знаходиться в країні, до якої він їздив, Хорошковський відповів, що в тій країні знаходиться дуже багато гарних термальних вод, багато прекрасних гірськолижних курортів, хороші банки, все що завгодно, шоколад смачний.

"Ви ж пам'ятаєте, що це було 8 Березня. Відповідно, потрібно дозволяти своїй родині хоч іноді себе бачити", - підвів підсумки Хорошковський.

Нагадаємо, 10 березня першого заступника глави СБУ Валерія Хорошковського обшукали на митниці аеропорту Бориспіль. За словами Хорошковського, в нього шукали наркотики та незадекларовані гроші й цінності.

Огляд, проведений митниками, відбувся внаслідок відповідного письмового запиту народного депутата від БЮТ Володимира Пилипенка. Як стверджував депутат, у багажі Хорошковський нібито мав документи, які підтверджують його причетність до спроб украсти в держави Україна 11 млрд. кубів газу.

Але обшуком інцидент не вичерпався: зараз Пилипенко вимагає від силових структур з'ясувати, на чиєму літаку літав Хорошковський, чим та скільки було оплачено за його перельоти і яка була мета поїздки.

Також Пилипенко вимагає встановити, чи погоджував Хорошковський як посадова особа СБУ свою закордонну поїздку з керівництвом спецслужби.

Читайте також:

Після "Нафтогазу" "Альфа" боротиметься з піратами. Сомалійськими

СБУ: Хорошковського не відстороняли від справи "Нафтогазу"

СБУ відкликала з вузів усіх своїх агентів під прикриттям

Хорошковський: СБУ виходить на корупційну верхівку уряду

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: