Хорошковський: СБУ виходить на корупційну верхівку уряду

Перший заступник глави СБУ вважає, що представники БЮТ намагаються забрати можливість спецслужби розслідувати корупцію у верхах.

Валерій Хорошковський вважає, що логічно ініціатором позбавлення СБУ права розслідувати кримінальні справи щодо корупції вищих ешелонів влади стала фракція БЮТ.

Про це він сказав на брифінгу 11 березня, коментуючи проект змін до законів щодо впорядкування повноважень СБУ, зареєстрований БЮТівцями Андрієм Портновим і Святославом Олійником.

"Усе правильно. Давайте позбавимо СБУ права займатися корупцією, тому що вона нарешті знайшла реальних корупціонерів", - сказав Хорошковський.

Він наголосив, що СБУ вперше в історії України виходить на справжню корупцію вищих ешелонів уряду, і це значить, що відомство може нарешті не за клерками ганятися, а довести справу до реального вирішення.

"Так давайте тепер позбавимо СБУ права цим займатися. З точки зору корупціонера все логічно", - заявив Хорошковський.

Він вкотре відзначив, що не має особистої зацікавленості у суперечці з розмитнення газу.

"Я навіть знаю схему, за якою це робиться. Юлія Володимирівна завжди розмовляє мовою завдань. Вона сказала, що щось треба зробити, існує декілька команд, які, умовно кажучи, "себе продають", як забезпечити її бажання. Вони зробили відверту дурість, попалися на ній і тепер, не знаючи як викрутитися, шукають всі можливості, щоб якимось чином мене скомпрометувати", - сказав Хорошковський.

Як відомо, проектом пропонується позбавити СБУ повноважень "щодо боротьби з корупцією, організованою злочинністю, контрабандою, економічними злочинами та інших не властивих цьому відомству функцій".

Зареєстровано законопроект представниками БЮТ у Верховній раді.

"Також СБУ позбавляється повноважень щодо порушення та розслідування кримінальних справ, що не стосуються питань національної безпеки України", - сказано у пояснювальній записці до проекту.

Читайте також:

У Хорошковського шукали наркотики та гроші

Хорошковський: мене не залякати

Хорошковського обшукали, тому що він прилетів зі Швейцарії

Хорошковський попередив, що "Альфа" може піти на штурм Кабміну

ВідеоХорошковський про корупцію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: