Хорошковський: Тимошенко хотіла купити "Інтер"

Керівник митниці не збирається віддавати прем'єру газ, який вона хоче забрати в RosUkrEnergo, і продавати їй свій телеканал.

Голова Державної митної служби України та власник телеканалу "Інтер" Валерій Хорошковський спростував інформацію про те, що цей канал належить бізнесмену Дмитру Фірташу.

Про це Хорошковський сказав в ефірі програми "Свобода на Інтері".

Так він відреагував на заяву прем'єр-міністра Юлії Тимошенко про те, що Фірташ придбав телеканал "Інтер".

Хорошковський зазначив, що Тимошенко особисто з ним домовлялася про продаж "Інтера". "Юлія Володимирівна Тимошенко вела зі мною переговори про купівлю-продаж "Інтера". Якщо вона вела ці переговори зі мною не як із власником каналу, то мені цікаво - як з ким?" – сказав він.

Хорошковський, крім того, відмовився визнавати заяви про те, що газ RosUkrEnergo, який зберігається в українських підземних сховищах, належить "Нафтогазу".

"Поки в мене не буде певних підстав, які будуть полягати в контрактних умовах, то цей газ залишатиметься газом RosUkrEnergo", - сказав головний український митник.

За його словами, у митних документах "у графі 1 і 3" власником цього газу є RosUkrEnergo.

Хорошковський додав, що митниця не може вважати цей газ таким, що належить "Нафтогазу" доти, доки від нього не відмовиться RosUkrEnergo.

Нагадаємо, вчора український Кабмін заявив, що згідно з газовими домовленостями України та Росії блакитне паливо, яке зберігається в українських газосховищах, відтепер належить "Нафтогазу".

Українська компанія перекупила в російського монополіста і має намір забрати 11 мільярдів газу RUE, причому за пільговою ціною у 153,9 долара.

Для придбання цього газу "Газпром" погодився сплатити "Нафтогазу" аванс за транзит.

RosUkrEnergo збирається оскаржити цю домовленість у швейцарському суді.

Читайте також:

Тимошенко вважає Фірташа "раковою пухлиною", яку треба видалити

Фірташ погрожує Україні міжнародним судом

Тимошенко прибере з уряду "засланих козачків" Ющенка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: