Хорошковський: поїздка Януковича на Афон була дуже необхідна Україні

Голова СБУ заявив, що вважати візит Януковича на Афон прогулянкою - "це не просто богохульство, а в прямому розумінні неправда".

Голова СБУ Валерій Хорошковський заявляє, що, перебуваючи в червні на горі Афон у Греції, президент Віктор Янукович вирішував державні завдання. Про це він заявив в інтерв’ю "Українській правді".

"Я був присутній на зустрічі президента України з президентом Греції. Після цього ми були на святій горі Афон. І хочу вас запевнити, що всі дії президента й зустрічі, що відбувалися на горі Афон, були дуже корисні й дуже необхідні державі Україна", - підкреслив голова СБУ, додавши: "І сказати, що це була прогулянка - це не просто богохульство, а в прямому розумінні неправда".

На уточнююче запитання: "Які державні завдання Янукович вирішував на горі Афон?", Хорошковський відповів: "Я сподіваюся, ви розумієте ступінь впливовості місцевої духовної еліти, настоятелів монастирів на політичні процеси, що відбуваються. Сподіваюся, ступінь впливу зрозумілий? І обговорювали ми виключно державні проблеми, обговорювали питання розвитку православ’я".

На репліку про те, що в Україні церква відокремлена від держави, і президент "ніякого відношення до цього не має!", голова СБУ відповів журналістам: "Церква відокремлена від держави, але церква й держава завжди йдуть поряд. Ви часто переходите межу. Я б вважав, що нам треба всім бути дещо стриманішими. Я вже сказав, що ви руйнуєте підвалини, засади державності - ви дійсно це робите".

Нагадаємо, 6 червня президент Віктор Янукович під час візиту до Греції здійснив паломницьку поїздку на святу гору Афон.

Як відомо, Янукович регулярно відвідує гору Афон - він був там і напередодні виборів-2004, і під час передвиборчої кампанії-2010. У останній візит в жовтні 2009-го тоді ще кандидатові в президенти старці з Афонського монастиря подарували чорний браслет-оберіг, який він носить на правій руці і обіцяв не знімати все життя.

Читайте також:

На Афоні Янукович приклався до ікони, що виганяє бісів

Янукович у Греції здійснив паломництво

Герман: Приклад Януковича - американська мрія

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: