Хорошковський: відокремити бізнес від політики неможливо

Глава СБУ запевнив, що не використовує владні механізми для розв’язання проблем свого бізнесу.

Теза про те, що бізнес має бути відокремлений від політики, - або ідеалістична, або божевільна. Про це заявив керівник Служби безпеки України, медіа-магнат Валерій Хорошковський в інтерв’ю "Українській правді".

На запитання журналіста, чи знає він приклади в історії, щоб керівники спецслужб одночасно були великими бізнесменами, Хорошковський заявив, що відокремлення бізнесу від політики немає ніде у світі.

"Є чіткі закони і процедури, згідно з якими людина, коли приходить у політику, не може управляти своєю власністю. Тобто вона має дотриматися юридичної процедури передачі її в управління. Що мною і було зроблено", - пояснив Хорошковський.

"На мій погляд, ця проблема ширше і полягає в тому, чи використовуємо ми владні механізми для вирішення своїх завдань. Хочу сказати, що я завжди всередині себе вмів розділяти власні цілі і цілі держави. Я - людина контракту: коли я служу державі, я не займаюся особистими справами. І я ніколи не використовую механізми, дані мені державною посадою, щоб вирішувати якісь особисті завдання", - запевнив глава СБУ.

Як відомо, Хорошковський є власником медіа-холдингу U.A. Inter Media Group (телеканал "Інтер"). У рейтингу ТОП-100 найбагатших українців глава СБУ посів 14-те місце з капіталом у 804 мільйони доларів.

Нещодавно прозвучали закиди на його адресу (в тому числі з боку міжнародної організації "Репортери без кордонів"), у тому, що не можна бути власником медіа-групи і суміщати це з таким відповідальним мандатом як керівництво спецслужбою та членством у Вищій раді юстиції.

Читайте також:

Хорошковський продає свій бізнес

Глава СБУ обіцяє перевірити законність мовлення свого телеканалу

"Репортери без кордонів": медіа-магнат Хорошковський не повинен очолювати СБУ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: