Хорошковський заявив, що СБУ схожа на ФСБ і КДБ

Валерій Хорошковський заявив, що за формою підготовки СБУ "ближче до російської ФСБ і КДБ Білорусі". Крім того, він розповів, що цікавить іноземні розвідки на території України.

Служба безпеки України по своїй школі близька до російської ФСБ і КДБ Білорусі. Про це заявив керівник СБУ Валерій Хорошковський.

"Думаю, мене будуть критикувати за цю очевидну правду, але багато наших співробітників закінчували спеціалізовані навчальні заклади в Москві, Мінську, Києві. Більшість - випускники одних і тих же навчальних центрів", - сказав глава СБУ.

"Ми схожі в способах оперативної роботи, в інструментарії, який маємо, в методах аналізу. А у західних спецслужб, як ви розумієте, інша школа", - додав Хорошковський.

Крім того, на його переконання, останні п'ять років Україна була комфортною територією для розвідок третіх країн. "Безумовно, функція контррозвідки - основна для СБУ. У нас досить багато епізодів, які закінчилися затриманням громадян, які мали розвідувальні устремління", - сказав Хорошковський.

Відповідаючи на питання, що цікавило цих людей, глава спецслужби заявив: "Перш за все - військова сфера та високотехнологічні розробки".

За словами Хорошковського, зараз Україна в цьому питанні вибудовує "правила, властиві будь-якій поважаючій себе державі".

Читайте також:

В СБУ проведуть флешмоб проти свавілля спецслужби

СБУ зайнялася ще однією громадською організацією

Льовочкін захистив фонд Сороса від СБУ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: