Хорошковського обшукали, тому що він прилетів зі Швейцарії

Посадовця оглянули у Борисполі у зв’язку з тим, що він зробив переліт до Швейцарії, де розташований офіс компанії RosUkrEnergo.

Огляд, проведений Митною службою України щодо першого заступника голови СБУ Валерія Хорошковського в аеропорту "Бориспіль" відбувся внаслідок відповідного письмового запиту народного депутата від БЮТ Володимира Пилипенка.

За словами Пилипенка, він звернувся до Митної служби України з письмовим запитом – "провести огляд першого заступника голови СБУ у зв’язку з тим, що посадовець, перший заступник голови СБУ Валерій Хорошковський, допущений до державної таємниці, зробив переліт до Швейцарії, де розташований офіс компанії RosUkrEnergo, при цьому витративши на перельоти на приватному літаку більше 500 тис. гривень".

Ця сума, за словами Пилипенка, "складає більш ніж річну зарплату середньостатистичного співробітника СБУ".

Необхідність такого звернення Пилипенко пояснив тією обставиною, що перший заступник голови СБУ нібито підозрювався в незаконному провезенні документів, що свідчить про участь Хорошковського у спробі викрасти у держави Україна 11 млрд. кубометрів газу.

"Нічого страшного з першим заступником голови СБУ в аеропорту не відбулося, оскільки мільйони звичайних українських громадян піддаються огляду, і Валерій Іванович Хорошковський нічим не відрізняється від звичайного громадянина", - сказав Пилипенко.

Разом з тим, за інформацією видання, в ході огляду, проведеного Держмитницею, ніяких документів підозрілого характеру у Хорошковського вилучено не було.

10 березня першого заступника голови СБУ Валерія Хорошковського обшукали на митниці аеропорту Бориспіль.

Нагадаємо, між Хорошковським і депутатами від БЮТ розгортається конфлікт через розслідування СБУ справи в рамках розмитнення газу RosUkrEnergo на користь "Нафтогазу".

Читайте також:

Хорошковського обшукали в Борисполі

Суд скасував справу СБУ про "контрабанду газу"

БЮТ вважає "порожніми" натяки Хорошковського щодо штурму Кабміну

БЮТ не хоче Хорошковського, а тому голосував за Наливайченка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: