Хортиця стане першим інклюзивним туристичним магнітом за дорученням Першої Леді Олени Зеленської

Хортиця стане першим інклюзивним туристичним магнітом за дорученням Першої Леді Олени Зеленської

Хортиця стане першим в Україні інклюзивним туристичним об'єктом завдяки ініціативі Першої Леді Олени Зеленської “Без бар’єрів”. Комплексне відновлення острову триває в рамках програми президента Володимира Зеленського “Велике будівництво".

Про це повідомляє заступник голови ОП, координатор “Великого будівництва” Кирило Тимошенко.

Вже до Дня Незалежності України на острові Хортиця планують відкрити оновлений Курган Єдності.

“Вперше в історії на 16-метровий курган зможуть піднятися всі охочі, незалежно від віку і стану. Цим особисто опікується Перша Леді України Олена Зеленська. Минулого року вона започаткувала ініціативу “Без бар’єрів”, до якої долучаються цілі міста і області”, - зазначив заступник голови ОП.

Він наголосив, що Хортиця стане місцем, відкритим для всіх. 

“Доріжки спроектовані під кутом 5%, кожні 800 м – майданчики, обладнані для відпочинку. Сьогодні разом із Першою Леді особисто пересвідчились у дотриманні всіх норм”, - зауважив Кирило Тимошенко.

Повністю інклюзивним планують зробити Музей історії козацтва, який вже реконструюють за стандартами світових музеїв, та суспільний простір Козацьке коло, який стане місцем проведення концертів, фестивалів та форумів. 

“Вже скоро Хортиця стане одним із найпотужніших туристичних магнітів України. З унікальною історією, природою, культурою – і надсучасною інфраструктурою”, - наголосив Кирило Тимошенко.

Наступна публікація