Хоружівка попросила Ющенка якнайдовше правити Україною

В рідному селі Ющенка попросили якнайдовше залишатися президентом, адже тільки він захищає національні інтереси України.

Громада села Хоружівки Недригайлівського району Сумської області попросила вихідця з цього села Віктора Ющенка якнайдовше залишатися президентом.

Таке звернення і благословення на президентські вибори глава держави отримав під час візиту до рідного села у понеділок, 26 жовтня. Представники Хоружівської громади висловили упевненість, що Ющенко - єдиний, хто захищає національні інтереси України.

Сам президент, виступаючи перед мешканцями села біля храму Святого Андрія Первозванного, зведеного на кошти його родини, заявив, що виступає за демократичний шлях розвитку держави, оскільки йому не байдужа доля України.

"Тільки демократичний шлях – одна з умов майбутнього розвитку України. Альтернативи цьому немає", - запевнив Ющенко. Він також наголоси на необхідності духовної згуртованості нації та відродження історичної пам’яті.

При цьому Ющенко підкреслив, що останні чотири роки його президентства пройшли для країни "не марно". Серед досягнень глава держави назвав, зокрема, розвиток свободи слова та свободи вибору. Зокрема, Ющенко наголосив, що в Україні створена система виборів, яка “дозволяє зробити вибір без фальсифікацій і тиску".

"Все залежить від виборців, якою буде Україна - завтрашньою чи вчорашньою", - сказав Ющенко, звертаючись до земляків.

Після цього та після прохання залишитися президентом Ющенку за старими українськими традиціями разом із благословенням односельчан вручили як символ сили хліб з печі та жменю землі з рідного села.

Крім того, у Хоружівці відбувся молебень, під час якого Ющенко отримав благословення єпископа Сумського і Охтирського УПЦ Київського патріархату Мефодія на участь у президентській кампанії. Єпископа також подарував главі держави ікону Божої Матері.

Ющенко з членами родини та супроводжуючими особами відвідав також могили своїх батьків – Андрія Андрійовича та Варвари Тимофіївни Ющенків на місцевому цвинтарі.

У поїздці Ющенка супроводжували його дружина Катерина, діти Христинка, Софійка і Тарас.

Також Хоружівку разом із главою держави відвідали представники інтелігенції, зокрема Євген Сверстюк та Дмитро Павличко.

Нагадаємо, раніше Ющенко прибув до Хоружівки на вертольоті, щоб отримати благословення на президентство.

Вже у вівторок, 27 жовтня, глава держави має подати документи до Центральної виборчої комісії для участі у виборах.

Читайте також:

Ющенко йде на вибори як самовисуванець

1 листопада Ющенко влаштує другий Майдан

Ющенко агітуватиме за себе у вільні від роботи години

ВідеоХоружівка попросила Ющенка якнайдовше правити Україною

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: