Хотіла прогнати: в Івано-Франківську продавчиня облила водою вуличних музикантів через місце для торгівлі

Хотіла прогнати: в Івано-Франківську продавчиня облила водою вуличних музикантів через місце для торгівлі

Фото: Муніципальна інспекція Івано-Франківська. 

Продавчиня сама викликала муніципалів та отримала від них протокол за торгівлю в забороненому місці.

В Івано-Франківську на вул. Незалежності продавчиня спочатку чіплялась до вуличних музикантів, а потім облила їх водою. Конфлікт стався через місце для торгівлі. 

Про це повідомили в Муніципальній інспекції Івано-Франківська. 

До представників Муніципальної інспекції звернулась продавчиня, яка повідомила, що вуличні музиканти стоять на її місці для торгівлі. 

"Прибувши за вказаною адресою наші працівники побачили заявницю, працівників поліції і вуличних музикантів, які чомусь були облиті водою. Як вдалося з'ясувати в подальшому заявниця сама вирішила прогнати музикантів. Спочатку жінка чіплялася до них, а потім облила водою", - йдеться у повідомленні. 

При цьому продавчиня стверджувала, що в неї є дозвільні документи від міської влади на торгівлю саме в цьому місці. Проте показати ці документи жінка не захотіла. 

Згодом муніципали встановили, що в продавчині дійсно є документи, проте торгівлю вона повинна здійснювати на протилежній стороні вулиці. 

"Як наслідок жінка отримала протокол від працівників поліції за порушення громадського порядку, а від наших працівників за торгівлю у невстановленому місці", - зазначили в Муніципальній інспекції. 

Нагадаємо, у Львові чоловік викликав поліцію через відмову дружини займатися сексом.

У Києві конфлікт двох чоловіків переріс у голий перформанс

У Києві конфлікт двох чоловіків переріс у голий перформанс
Наступна публікація