"Хотіли трохи облити і одразу загасити": хлопчик з Бердянська, якого підпалили товариші, розповів подробиці

"Хотіли трохи облити і одразу загасити": хлопчик з Бердянська, якого підпалили товариші, розповів подробиці

Фото: із соцмереж

В результаті підпалу хлопчик потрапив до реанімації.

12-річний підліток із Запорізької області, який отримав 30% опіків тіла в результаті зйомок відео для соцмережі, перебуває у лікарні. Хлопчика з Бердянська перевели до реанімаційного відділення медзакладу Запоріжжя.

Про це повідомила волонтерка  із Запоріжжя Злата Некрасова.

Їй хлопчик розповів, що його друзі облили "самопалом" і підпалили, знімаючи це на відео. За його словами, вони не очікували, що все так вийде, і що він серйозно постраждає.

"Вони облили мені штани, хотіли трохи облити і одразу загасити. Я взагалі цього не хотів. Вони сказали або 100 щиглів, або це. Вони тримали мене позаду і підпалили. Я знімав одразу все, що горить і відразу під воду. Там вже все загасив", - розповів постраждалий Вова.

Зараз підліток лікує опіки. У нього обпечені руки, ноги, геніталії та сідниці.

Волонтерка повідомила, що мама хлопчика виховує дитину сама, ніде не працює і наразі перебуває на обліку у центрі зайнятості.

"Мама сама виховує сина, тимчасово не працює, перебуває на обліку в центрі зайнятості. За два дні на лікування Вови вже було витрачено 7000 гривень і коштів у сім'ї більше немає", – розповіла волонтерка.

Нагадаємо, НП сталася у Бердянську в ніч на 29 листопада. За інформацією поліції, троє підлітків заради лайків в інтернеті пили горілку та підпалили одного з присутніх, обливши самогоном.  

Повʼязані теми:

Наступна публікація