Хотіли відродити СРСР: у Запорізькій області СБУ викрила сепаратистів

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Хотіли відродити СРСР: у  Запорізькій області СБУ викрила сепаратистів

Зловмисники мали агітувати населення за повернення СРСР.

У Запорізькій області СБУ викрила проросійських сепаратистів, які агітували за відродження СРСР. На замовлення кураторів з Росії вони пропагували  цю ідею і планували створити фейкові органи радянської влади.

Про це повідомляє пресслужба СБУ.

Учасники групи входили до одного з проросійських радикальних рухів, який виступає за "відродження оновлених республік СРСР". Вони мали агітувати населення за відродження "Союзу" і потім сформувати органи радянської держвлади та провести "всесоюзні вибори". Кінцева мета учасників - відновлення СРСР, проведення виборів та складання повноважень офіційних органів влади України на користь новообраної радянської влади.

Фігуранти мали звернутися до органів влади з офіційними заявами про нібито бажання громадян відновити Українську РСР.

"Співробітники СБУ задокументували, що організатор українського осередку руху звернулась з офіційною заявою до державних органів влади щодо відкриття в одному із селищ Запоріжжя виборчої дільниці для проведення фейкового волевиявлення. Вона також вимагала фінансування за рахунок місцевого бюджету, посадовці якого ще мали сприяти проведенню "виборів", - розповідають у СБУ.

Правоохоронці провели обшуки за місцем проживання фігурантки, вилучили техніку, агітматеріали та документацію, що підтверджує злочинну діяльність.

Тривають слідчо-оперативні дії.

Нагадаємо, що Орджонікідзевський районний суд Харкова обрав нічний домашній арешт ексочільниці Слов'янська Нелі Штепі. Штепа покинула судову залу до оголошення ухвали.

Кремлівські агенти в Telegram: СБУ викрила масштабну агентурну мережу

Кремлівські агенти в Telegram: СБУ викрила масштабну агентурну мережу

 

Наступна публікація