Хрещатик перекрили прихильники Черновецького. Мер заспівав їм про коней

Після вчорашнього пікетування противників київської влади, сьогодні до мерії прийшли її прихильники.

Мітинг на Хрещатику
MIGNEWS
Рух транспорту центральною вулицею столиці сьогодні зранку перекрили пікетувальники, які прийшли під стіни мерії на захист Київського міського голови Леоніда Черновецького.

Мітинг розпочався з прямою трансляцією по муніципальному телебаченні.

Люди біля мерії тримають прапори Блоку Леоніда Черновецького. Також розміщено плакати з написами: "Ми віримо Черновецькому", "Корупція для Черновецького – біда. Він переможе її назавжди".

Бабусі в перших рядах скандують: "Наш мер – Черновецький!"

До пікетувальників вийшов також сам Черновецький і заявив, що захворів – у нього температура. При цьому на ньому немає верхнього одягу - лише сорочка та штани.

Мер заспівав мітингувальникам про коней і заявив, що більшої кількості людей, ніж зараз, не приходило ніколи ні на який мітинг в Україні.

Також на встановленій біля мерії трибуні присутні його перші заступники, зокрема, Ірена Кільчицька, Євген Червоненко, Алла Шлапак та інші представники мерії.

До мікрофону один за одним підходять представники громад київських районів і дякують Черновецькому за його плідну роботу на благо Києва.

Передбачається, що впродовж двох годин представники керівництва міста інформуватимуть киян, які зібралися біля мерії, а також телеглядачів про те, що яка політика проводиться в Києві, щоб прояснити ситуацію в місті.

Як повідомляв ТСН.ua, вчора, 12 лютого, біля мерії пікетували близько 10 тис. киян, вимагаючи скасувати ряд рішень. Зокрема, знизити тарифи на житлово-комунальні послуги, зберегти столичну безплатну медицину. Проте через деякий час міліція відтіснила людей з проїжджої частини.

Опозиційні депутати Київської міської ради на вчорашньому засіданні пізно увечері відсторонили секретаря Київради Олеся Довгого від ведення засідання і скасували низку рішень Київради на вимогу мітингувальників.

Зокрема, було скасовано підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги для населення; рішення щодо розміщення МАФів і системи надання дозволів на їх встановлення; рішення щодо умов перевезення пасажирів приватними перевізниками, а також рішення про створення Київського паталогоанатомічного бюро.


Читайте також:

Черновецький випустив дебютний кліп

Міліція розігнала мітинг на Хрещатику

Довгого тимчасово відсторонили

Опозиція в Київраді скасувала тарифи Черновецького

ВідеоМер заспівав своїм прихильникам

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: