Хрест, через який у Криму билися козаки та спецназ, поки перебуватиме у храмі

Між козаками та міліцією була досягнута домовленість про вирішення конфліктної ситуації в правовому полі. Хрест вивезли на територію храму Архангела Михаїла.

Представники громадської організації "Українське реєстрове козацтво" самовільно встановили поклінний хрест у Феодосії, тому до оформлення належних документів він буде перебувати на території храму Архангела Михаїла. Про це заявили у кримському главку міліції.

Нагадаємо, 2 червня у Феодосії відбулося масове зіткнення активістів російських козачих організацій та української міліції. Конфлікт виник при спробі козаків повторно встановити на в'їзді в місто поклонний хрест.Як пояснюють правоохоронці, 1 липня співробітники державної виконавчої служби демонтували хрест, який був самовільно встановлений козаками в районі траси Феодосія - Владиславівка. Після цього хрест перевезли в храм Архангела Михаїла в Феодосії.

"Однак учасники феодосійських козацьких організацій заявили, що 2 липня вони проведуть широкомасштабні акції протесту з залученням козацьких організацій з різних регіонів Криму і України", - розповіли у міліції.У зв'язку з цим до Феодосії були відряджені 100 співробітників спецпідрозділу "Беркут" і 200 військовослужбовців внутрішніх військ МВС України. 2 липня об 11:00 до храму Архангела Михайла прибули близько 100 козаків, які забрали хрест з храму і вирушили з ним до місця, де він перебував до демонтажу.Міліція виставила кордон з метою недопущення протиправних дій.

"На неодноразові законні вимоги співробітників міліції зупинитися і припинити протиправні дії, учасники акції не відреагували, продовжили рух і здійснили спробу подолати міліцейський ланцюг із застосуванням сили", - йдеться в повідомленні кримського главку.В результаті цих дій виникла сутичка, наслідком якої стало звернення 9 осіб за медичною допомогою.Як повідомляється, за участю міліцейських керівників була досягнута домовленість про вирішення конфліктної ситуації в правовому полі. Хрест вивезли на територію храму Архангела Михаїла та передали на зберігання на термін збору необхідних документів для його законної установки надалі.

Читайте також:

Кривава бійка у Криму: спецназ розігнав кийками російських козаків (фото, відео)

У Запоріжжі п'яна молодь покусала наряд міліції

В Іллічівську "Беркут" штурмував порт, щоб новий начальник зміг приступити до обов'язків

Пенсіонерка, захищаючи своє майно, відкрила стрілянину по "Беркуту"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: