Християни відзначають Велику суботу

У відповідності зі старою церковною традицією, віруючі в цей день, звільняючись від останніх приготувань до Великодня, відвідували з молитвою храми свого міста.

Великою суботою завершується Страсний тиждень у християн всього світу, які в неділю відзначать Великдень.

Велика субота - це час спокою, радісного і зосередженого очікування великодніх урочистостей. Читання і співи на богослужінні в цей день присвячені майбутньому святу.

Після літургії у Велику суботу відбувається перше освячення пасхального частування - пасок. Крім того, у відповідності зі старою церковною традицією, віруючі в цей день, звільняючись від останніх приготувань до Великодня, відвідували з молитвою храми свого міста.

У католицькій церкві Велика субота, останній день великоднього триденства - це день тиші, коли не відбувається літургія і не викладається причастя.

У храмах віруючі моляться перед каплицею зі святими дарами, яка символізує Труну Господню.

Як повідомлялося, сьогодні вночі, найчисленніші церковні служби очікуються у Львівській, Дніпропетровській, Вінницькій, Тернопільській областях, а також у Києві.

Що ж до забезпечення охорони правопорядку в столиці, то, за інформацією МВС, у Києві забезпечуватимуть порядок будуть близько 2 тисяч міліціонерів.

Читайте також:

На Великдень відкриють кордони

У Києво-Печерській лаврі встановили триметрову писанку

Великодній стіл-2010 подорожчав на 20%

Православні відзначають Чистий четвер

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: