"Хрущовки" в Києві почнуть зносити наступного року

Наступного року в Києві застосують досвід Москви щодо знесення "хрущовок" і побудови нових будинків з переселенням у них киян.

Перший експеримент з руйнуванням "хрущовки" та будівництвом на її місці висотного будинку буде проведений в Києві в наступному році. Про це заявив міністр з питань регіонального розвитку та будівництва України Володимир Яцуба.

За словами Яцуби, в разі, якщо кияни не будуть переймати московський досвід, то вони ніколи не зможуть отримати зручне житло.

"Ми сюди запросили департамент, який займається проблемою знесення "хрущовок" і будівництвом нових приміщень, у яких людям буде комфортно жити. За досвідом Москви, ми домовилися з Олександром Поповим (перший заступник голови КМДА. – ред.) запросити сюди спеціалістів", - зазначив міністр

За його словами, жителі ("хрущовок") отримують (квартири) у новозбудованих будинках з зразковим коефіцієнтом 1:3 за рахунок нових коридорів, туалетів, ванних.

"За нашими нормативами, це ("хрущовки") вже ніхто не будує. Тому людина отримує повністю облаштовану оброблену квартиру поряд з колишнім будинком", - наголосив Яцуба.

Він підкреслив, що згідно з нормативами, розташування новозбудованого будинку має коливатися в межах 300 м від старої будівлі.

"Найголовніше, що він (мешканець) отримує за розмірами таку ж квартиру, тому що якщо ми підемо шляхом прописки, збільшення, пільг, ми ніколи це питання не вирішимо", - зазначив міністр.

На питання про те, скільки коштів знадобиться на реалізацію даного проекту, Яцуба конкретної відповіді не дав, однак підкреслив, що це буде залежати від ціни 1 кв. м і від того, яку участь у цьому буде приймати держава.

Читайте також:

Хрущовки стоять в Україні вже півстоліття

Квартири в Києві не продають

"Хрущовки" стануть дешевшими?

Після року застою у Києві починає дорожчати житло

Аферисти викрадають в Києві цілі будинки

Банкам дозволили відбирати квартири у боржників

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: