Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Хто без гріха". Митрополит УПЦ МП знав про залежність затриманого з наркотиками клірика

Затриманому надавали допомогу в боротьбі з наркозалежністю.

Митрополит Лука підтвердив затримання клірика єпархії Євгена Кугатова з наркотичними речовинами. Офіційний коментар розмістив у фейсбуці завідувач канцелярією Запорізької єпархії УПЦ МП.

"Затриманого клірика єпархії Євгена Кугатова я знаю давно, з тих пір, коли ще був намісником Глинської пустині. Я знав також і про його наркозалежності. Але я бачив і його покаяння, і його бажання позбутися цієї недуги. Зі свого боку я робив все можливе для того, щоб допомогти йому в цьому. Довгі роки вдавалося стримувати хворобливі потяги наркозалежності Євгенія. Але влада диявола, на жаль, знову опанувала їм", - йдеться в заяві.

Також митрополит Лука обурений тим, що в ЗМІ поширюють, на його думку, неправдиву інформацію про те, що партія наркотиків була "великою", а також називають тип наркотику, хоча офіційна експертиза ще не була проведена. Лука закликав не зловтішатися і смакувати падінням" клірика, а також не робити поспішних висновків.

Коментар митрополита Луки. Христос посеред нас, дорогі мої! Зі скорботою у серці підтверджую, що клірик нашої...

Опубліковано Геннадієм Елиним Субота, 30 листопада 2019 р.

"На даний момент можна сказати, що Євген Кугатов не впорався з хворобою. Це не привід для сміху, це привід для того, щоб більше уваги звертати на самого себе. Хто без гріха, можете кидати в нього каміння. Я ж буду молитися про те, щоб Бог напоумив і врятував його заблудлу душу. І допоміг впоратися з пристрастю, що висушує його душу", - заявив митрополит.

Нагадаємо, Євгенія Кугатова затримали в одному з відділень "Нової пошти", за даними місцевого видання, він отримав посилку з наркотичними речовинами з Черкас. У "Новій пошті" відзначають, що про підозрілі відправлення одразу повідомляють правоохоронним органам. Клієнтам заборонено пересилати наркотичні речовини, вогнепальну зброю, комплектуючі, боєприпаси і вибухові речовини, азбест, вогненебезпечні, легкозаймисті речовини, радіоактивні елементи, отруйні речовини.

Залиште свій коментар

Вибір редакції