Хто і де отруює Україну: рейтинг найшкідливіших для екології українських підприємств. Інфографіка

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Переважна більшість з них є металургійними заводами.

Міністерство екології та природних ресурсів України створило перелік сотні основних забруднювачів навколишнього середовища.

Перелік був розділений за трьома категоріями: скидання забруднених стічних вод, викиди в атмосферне повітря та утворення відходів. Дві третини підприємств, що увійшли до "рейтингу", розташовані на території 4 областей: Дніпропетровська – 30; Донецька – 22; Запорізька – 9; Луганська – 6.

За скиданням забруднених стічних вод до першої трійки увійшли ПАТ АК "Київводоканал", ПрАТ "Меткомбiнат "Азовсталь" у Маріуполі на Донеччині та ЛМКП "Львiвводоканал".

Найбільше відходів утворюють три підприємства у Кривому Розі: ПАТ "Північний гірничо-збагачувальний комбінат", товариство "Інгулецький гірничо-збагачувальний комбінат" та ПАТ "Центральний гірничо-збагачувальний комбінат".

Що стосується шкідливих викидів в атмосферу, то тут "переможцями" стали ПАТ "Арселор Міттал Кривий Ріг", ПРАТ "ММК ім. Ілліча" у Маріуполі на Донеччині та відокремлений підрозділ "Бурштинська ТЕЦ", ПАТ "ДТЕК Західенерго" на Івано-Франківщині.

забруднення повітря та води в Україні, екологія, інфографіка
ТСН.ua

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції