Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Хто і як охороняє військові склади в Україні – сьогодні у "Праві на владу"

К новому випуску "Право на владу", який вийде сьогодні у прямому ефірі о 22:45 на телеканалі 1+1 обговорюватимуть ситуацію довкола потужних вибухів боєприпасів на Чернігівщині.

Арсенал з боєприпасами у чернігівській Ічні - п’ятий, що вибухнув з початку російської агресії. Основна версія слідства – диверсія. Хто і як охороняє військові склади в Україні? Чи пішли за адресою гроші, надані урядом на посилення безпеки арсеналів? Та чи залишилось в Україні достатньо боєприпасів, щоби оборонятись від російських військ на Донбасі? Про це у політичному ток-шоу "Право на владу" ведучі Наталія Мосейчук та Сергій Іванов говоритимуть з депутатами Антоном Геращенко, Андрієм Білецьким, Іваном Вінником, Нестором Шуфричем. Також в обговоренні візьмуть участь колишній голова СБУ Ігор Смешко, бойовий офіцер Валерій Прозапас, журналіст Юрій Бутусов та дипломат Богдан Яременко. А просто з епіцентру події до студії приїдуть місцеві жителі, які пережили страшну ніч та втратили свої домівки.

Нагадаємо, у новому сезоні суспільно-політичне ток-шоу "Право на владу" розширило формат і переїхало до нової студії. Проект фокусуватиметься не тільки на політиці, але і на соціальних темах. В програмі змінено підхід до формування головних учасників ефіру – в ній немає чіткого поділу на політиків та експертів. Тепер в ній 8 рівноцінних дійових осіб. Також змінилися ролі ведучих. Наталія Мосейчук працює з гостями в студії, а Сергій Іванов концентрується на факт-чекінгу висловлювань політиків. В цьому напрямку команда "Право на владу" співпрацює з порталом "Слово і діло". У прямому ефірі ведучий може перервати дискусію, натиснувши на "кнопку брехні", що буде свідчити про те, що обіцянки політика розходяться з його діями.  

Дивіться ток-шоу "Право на владу" щочетверга о 22:45 на телеканалі "1+1".

Залиште свій коментар

Вибір редакції