Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Хто міг би стати мером Києва?

В разі проведення виборів мера столиці в найближчу неділю, їх фаворитами стали би Віталій Кличко та Олександр Омельченко.

Кличко-Омельченко
УНІАН
Опитування говорять, що Кличко та Омельченко - найпопулярніші в Києві політики.
У випадку, якби вибори мера Києва вiдбувалися найближчої недiлi, основна боротьба на них розгорнулася би між Віталієм Кличком та попереднім головою КМДА Олександром Омельченком.
 
Про це свідчать результати опитування, проведеного компанією „Інтерсоціосистема-ПС”.

Так, згідно з даними дослідження, за Віталія Кличка готові віддати свої голоси 17,3% респондентів, а за Олександра Омельченка - 15,3%. 

Нинішній мер столиці Леонід Черновецький отримав би підтримку 11% киян, представник блоку "Наша Україна - Народна самооборона" Микола Катеринчук – 10,2%, а 7,8% киян підтримали би першого номера списку НУ-НС Юрія Луценка.
 
Крім того, згідно з результатами опитування, якби позачергові вибори до Київради та районних рад Києва вiдбувалися найближчої недiлi, то 22,1% киян проголосували б за БЮТ, 13,4% віддали б свої голоси за Блoк Вiталiя Кличка, 12,3 % - за блoк ”Наша Україна - Народна самооборона”, 8,2% киян підтримали б Партiю регіонів. 

Опитування проводилося з 10 по 15 серпня 2007 року соціологічною компанією „Інтерсоціосистема-ПС”.

Методом поквартирного анкетування було опитано 2000 респондентів за квотною вибіркою, що репрезентує доросле населення м. Києва (старше за 18 років) за віком та статтю. Кількість опитаних в кожному районі є пропорційною до кількості жителів старших від 18 років.

Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,2%.

Залиште свій коментар

Вибір редакції