"Хто вбив Павла?". Зеленський запросив силовиків доповісти про хід розслідування журналіста Шеремета

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Минуло три роки від моменту вбивства Павла Шеремета.

Президент Володимир Зеленський запросив зібратися 23 липня генерального прокурора та інших правоохоронців, щоб доповісти про хід розслідування вбивства журналіста Павла Шеремета

Про це він написав у суботу, 20 липня, у своєму Facebook.

"Розкриття вбивства Павла Шеремета попередній Президент та правоохоронні органи називали "справою честі". Минуло 3 роки. Питань залишається більше, ніж відповідей. 23 липня прошу зібратися Генерального прокурора, Міністра внутрішніх справ, голову Національної поліції та голову СБУ й доповісти про хід розслідування", - написав президент.

Він також запросив на зустріч журналістів. "Українська спільнота вже давно має отримати відповідь на питання "Хто вбив Павла?", - додав глава держави.

Розкриття вбивства Павла Шеремета попередній Президент та правоохоронні органи називали «справою честі». Минуло 3 роки....

Опубліковано Володимиром Зеленським Субота, 20 липня 2019 р.

Нагадаємо, Павло Шеремет був убитий в центрі Києва три роки тому - 20 липня 2016 року. Поки злочин залишається нерозкритим. Журналіста поховали в Мінську. За даними слідчих, зловмисники закріпили вибухівку на днище авто, за кермом якого був Шеремет. Також було повідомлено про те, що для вбивства відомого білоруського журналіста зловмисники використовували елементи протипіхотної міни МОН-50

Під час розслідування з'ясувалося, що в ніч перед вбивством журналіста Павла Шеремета біля його будинку був помічений колишній співробітник СБУ. Його зафіксували камери відеоспостереження. Він був присутній біля будинку Шеремета принаймні кілька годин - і саме в цю ніч під машину журналіста заклали вибухівку. Журналісти з'ясували, що чоловіка звати Ігор Устименко. 

Національна поліція від 24 липня 2017 року засекретила всі ухвали судів щодо справи про вбивство журналіста Павла Шеремета із міркувань безпеки.

Відео У Києві вшанували пам'ять Павла Шеремета

Вранці у середмісті столиці відбулася акція пам'яті Павла Шеремета. Журналіст загинув 20 липня 2016 року. За даними слідства, в автівку, за кермом якої був Шеремет, була закладена вибухівка.

У Києві вшанували пам'ять Павла Шеремета

Залиште свій коментар

Вибір редакції