Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Хто з українських можновладців володіє офшорними фірмами на екзотичних островах Карибського басейну – сьогодні в програмі "Гроші"

У новому випуску програми "Гроші", який вийде сьогодні о 22:00 на каналі 1+1, журналісти розкажуть про так звані "Документи з райських островів", які зокрема містять фінансові таємниці поп-зірок, впливових чиновників та навіть королеви Великої Британії.

"Гроші" дізнаються, хто з українських можновладців також володіє офшорними фірмами на екзотичних островах Карибського басейну.

Однією із тем сьогоднішнього випуску стане тренд минулого тижня "із клубу до військкомату". Команда програми "Гроші" спробує дізнатись, чи було затримання у Києві та Львові простим збігом, та чи стало небезпечно молодим хлопцям призивного віку відвідувати нічні клуби.

Крім того, "Гроші" провели черговий соціальний експеримент, щоб показати глядачам, як живуть в Україні люди із вадами зору, та з якими труднощами вони стикаються кожного дня. А також, чи здатні українці надурити незрячого, який попросить порахувати гроші.

Про це та інше дізнавайтеся у програмі "Гроші" сьогодні о 22:00 на телеканалі 1+1.

По додаткову інформацію звертайтеся до групи просування інформаційного мовлення 1+1 медіа, +38 044 490 0101, prgroup@1plus1.tv; http://media.1plus1.ua/.

Залиште свій коментар

Вибір редакції