Хто з українських нардепів придбав приватний літак ціною майже в 1 мільярд гривень дізнались "Гроші"

Хто з українських нардепів придбав приватний літак ціною майже в 1 мільярд гривень дізнались "Гроші"

Приватний літак "Гольфстрім G450" ціною майже в 1 мільярд гривень буквально оселився у столичному аеропорті "Жуляни" наприкінці серпня минулого року.

У новому випуску програми "Гроші", який вийде сьогодні о 22:00 на каналі "1+1", журналісти з’ясували, хто є власником цього елітного транспортного засобу.

З перших днів, як цей борт з’явився в Жулянах, головним його пасажиром став народний депутат Тарас Козак – колишній митник і податківець, діловий партнер бізнесмена, кума Володимира Путіна – Віктора Медведчука. Ще у 2004-му році він прославився як "перший митник-авіатор", власник літака Як-42, а вже невдовзі проходив у карній справі за фактом несплати податків під час купівлі цього літака фірмою, що з ним пов’язана.

Із серпня 2017 року на "Гольфстрімі" Козак вже здійснив майже 100 приватних перельотів. Однак за документами літак зареєстрований на офшорну компанію з Гонконгу.

Скільки мільйонів витратив нардеп на чартерні перельоти, і чому жодної з цих коштовних трат немає у його декларації - сьогодні у програмі "Гроші".

Крім того, у новому випуску програми "Гроші" журналісти розкажуть, хто виділив близько 47 мільйонів гривень на обслуговування диспетчерських центрів для допомоги вирішення житлово-комунальних проблем українців, та чому додзвонитись туди майже неможливо. Також "Гроші" розкажуть, жертвами яких афер стають українці у спробах влаштуватися на роботу за кордоном, та як вплине нова медична реформа на мешканців сіл. 

Наступна публікація