Хтось "злив" військову таємницю і виклав в інтернет секретні списки українських десантників

На сайті у вільному доступі розмістили інформацію про понад 500 бійців 80-ї аеромобільної бригади.

В інтернет потрапив список особового складу української 80-ї аеромобільної бригади. Перелік більш ніж 500 десантників, більшість з яких буковинці, був днями оприлюднений на проросійських сайтах під заголовком "Вони вбивали Донбас". У документі детально описано, хто з військових перебуває у зоні АТО, хто у відпустці, а хто перебуває у лікарні.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.Ранок.

Військовослужбовець цієї бригади Денис Католик повернувся їз зони АТО декілька днів тому. Про те, що його прізвище та військове звання разом з даними товаришів по службі потрапила на проросійські сайти, дізнався ще на Сході. Денис каже, те, що конфіденційна інформація про військовослужбовців потрапила у вільній доступ, до того ж на сепаратистські сайти, десантників особливо не збентежило, на відміну від членів їхніх сімей.

Яким чином секретна інформація опинилася в інтернеті, у військовій частині, де служать майже всі згадані у списку, коментувати відмовилися. І порадили звернутися в Службу безпеки України.

До СБУ звернувся і мер Чернівців Олексій Каспрук – на прохання родичів військовослужбовців він надіслав листа голові відомства Валентину Наливайченку.

Скільки часу треба буде Службі безпеки, аби знайти винних у "зливанні" інформації, невідомо. Проте десантники у частині не на камеру кажуть, що цей документ обійшовся тому, хто його замовив, недешево.

Кореспондент ТСН Олег Тудан

В інтернет потрапив список особового складу 80 аеромобільної бригади

Перелік більш ніж п’ятисот десантників, більшість з яких буковинці, був днями оприлюднений на проросійських сайтах під заголовком “Вони вбивали Донбас”. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: