Київ відмовиться від хлорування води

Через витік отрути, який стався на Деснянській водопровідній станції, київські чиновники хочуть відмовитися від хлорування води у Києві.

Київські чиновники мають намір відмовитись від технології хлорування води і прибрати отруту зі столиці. Привід один - це небезпечно. Кілька тижнів тому стався витік цієї хімічної речовини на Деснянській водопровідній станції.

Відомо, що Деснянська водопровідна станція оточила сучасний Київ з усіх боків, а також щоразу за потреби сюди залізницею доставляють цистерни із небезпечною отрутою.

Так, під час недавнього розвантаження і стався витік 200 грамів хлору. Це хоч і небагато, проте, наслідки говорять самі за себе.

"Причиною цього викиду є технічний стан одного з вентилів", - заявили у Київводоканалі.

Вентиль замінили. Із такою ж готовністю Київводоканал ладен замінити і сам знезаражувач - хлор. Так, як зробили у сусідньому Борисполі - і тепер від зброї масового знищення - у них голова не болить.

"Хлор це той самий бойовий газ, його приміняли у 1914 році в 1-й світовій війні, ми від нього відмовились і слава богу і зараз нема проблем із його зберіганням", - підкреслив Микола Корнійчук, перший заступник міського голови Бориспіля.

Гіпохлорит натрію - безпечний. Саме він має замінити хлор. Київ ще 2006-го розробив проект заводу із його виробництва. Наразі столичні чиновники вирішують що краще, завозити сполуку чи виробляти на місці.

"Тут питання економіки – на стадії проектування ще буде вирішено як краще і економічніше це зробити – завод побудувати трохи дорожче, але видатки будуть меншими", - ввжають в управлінні комунального господарства Києва.

В свою чергу, у Київводоканалі проти хлору нічого не мають, зазначаючи, що його небезпечно зберігати посеред міста. Тому із двох варіантів - сучасний склад для хлору чи завод із виробництва безпечнішого реагенту, обирають друге: так само вчинили і в Санкт-Петербурзі.

Читайте також:

Через два роки вода з крана в Києві буде без хлору

У Вінниці вода стала зеленого кольору

З кранів киян потече зелена вода

Київ не зможуть забезпечити якісною питною водою

Київські бювети будуть платними

ВідеоКиївські чиновники планують відмовитись від хлорування води

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: