Художниця Галина Москвітіна представить Україну на прийомі на честь 20-річчя Незалежності України в Ізраїлі

Організація виставки Галини Москвітіної в Тель-Авіві у рамках офіційного святкування Дня української незалежності сприяв інтерес наших співвітчизників і до її нових робіт, після успіху на лондонському аукціоні Bonhams.

Урочисті святкування 20-річчя Дня Незалежності України пройдуть по усій Україні, також пройдуть офіційні прийоми в Посольствах України в іноземних державах.

"Двадцята річниця проголошення незалежності України знаменна ще і тим, що ми разом з дружньою нам Державою Ізраїль відзначаємо 20-річчя встановлення дипломатичних стосунків між нашими країнами, - відзначає Надзвичайний і Повноважний посол України в Державі Ізраїль Геннадій Надоленко. - Сьогодні у нас з'явилася хороша можливість підвести певні підсумки, а також позначити нові перспективні напрями свого розвитку".

Пан посол відмітив, що Україна з самих витоків становлення своєї державності будує монолітне суспільство, засноване на глибинній духовній культурі наших прабатьків, повазі до людини і громадянина, на приналежності українців до європейської сім'ї народів.
"Сьогодні підростає нове покоління українців з "європейською" філософією життя. Талант багатьох з них вже не може задовольнятися межами нашої молодої держави, і вони все голосніше заявляють про себе на міжнародному рівні", - говорить Геннадій Надоленко.

"Одне з основних завдань українських дипломатичних місій якраз і полягає в тому, щоб сприяти талановитим українським представникам, - підкреслює пан посол. - Галина Москвітіна - відкриття в українському мистецтві, і цілком природно, що саме її творчість найближчим часом буде представлена в Державі Ізраїль. Нам приємно усвідомлювати той факт, і це дуже символічно, що саме зі Святої Землі розпочнеться міжнародний тур цієї, безумовно обдарованої української художниці".

За словами Геннадія Надоленка, організація виставки Галини Москвітіної в Тель-Авіві у рамках офіційного святкування Дня української незалежності сприяв також інтерес наших співвітчизників і до її нових робіт, після успіху на лондонському аукціоні Bonhams. "Творчість Галини вражає. Ми, безумовно, розділяємо місію української художниці в мистецтві - нести добро і допомагати розвитку кожної окремої людини", - відзначив пан посол.
Нагадаємо, що 8 червня 2011 року в Лондоні на аукціоні Bonhams картина української художниці Галини Москвітіної, основоположника напряму в мистецтві, іменоване "светарт" або латернативний реалізм під назвою "Школа танців" ("A Dancer's Dream"), була продана за 9600 фунтів-стерлінгів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: