Хуртовина, заметіль, снігова буря: до України йдуть два потужні циклони

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Один насувається з Європи, інший - з Балкан.

У середу, 5 лютого, до України прийдуть два циклони На зміну аномальному потеплінню прийдуть хуртовини, заметіль та снігова буря. Вочевидь, це може спричинити транспортний колапс по всій країні, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Усі комунальні та дорожні служби підняті за тривогою. Очільників відомств на чолі з керівником МВС Арсеном Аваковим на термінову нараду зібрав прогноз погоди. Потужні два циклони насуваються на країну. Один - через Західну Україну з Європи, інший через Одеську область із Балкан. Два наступні дні очікують потужні заметілі та похолодання.

Усім службам під час зустрічі дають завдання підготуватись. Формулюється головне завдання - мінімізація впливу негоди на дорогах.

Востаннє потужні снігопади накривали Україну в грудні 2018 та на початку січня минулого року. Пориви вітру, величезні кучугури, особливо небезпечними ставали траси - машини дорогою застрягали в заметах, комунальники намагалися до них проїхати, аби витягнути з холоду людей.

Відео На зміну аномальному потеплінню до України прийдуть хуртовини та заметілі

Хуртовини, заметіль та снігова буря несуться на зміну аномальному потеплінню. Уже від 5 лютого в Україну прийде циклон, який накриє великим шаром снігу і, вочевидь, може спричинити транспортний колапс по всій країні. Всі комунальні та дорожні служби підняті по тривозі. Більше читайте тут 

На зміну аномальному потеплінню до України прийдуть хуртовини та заметілі

Цього року дорожники планують заздалегідь обмежити рух на певних ділянках. Водіїв традиційно просять зайвий раз не виїжджати на дороги без потреби.

Останні два дні в Україні вже встигли зрадіти весні, бо погода була аномально теплою. Надвечір у столиці мокрий сніг, але він швидко тане, про можливий погодний колапс свідчить лише наявність на вулицях снігозбиральної техніки.

За даними Гідрометцентру, негода протримається щонайменше дві доби. Далі ще кілька днів похолодання і знову прийде тепло.

Кореспондентка ТСН Євгенія Цвєтанська.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції