Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Хворий на коронавірус з Маріуполя розповів, де в Єгипті підчепив хворобу і як діставався додому

Хворий на коронавірус з Маріуполя розповів, де в Єгипті підчепив хворобу і як діставався додому

У лікарні чекають на результати ще одного хворого, у якого підозрюють коронавірус.

У Маріуполі коронавірус підтвердився у 52-річного чоловіка, йдеться в ТСН.16.45.

Наприкінці минулого тижня він повернувся з Єгипту, вдома відчув себе зле та викликав лікарів. Зараз маріуполець у місцевій інфекційній лікарні. Двоє членів сім'ї - на самоізоляції. Лікарі кажуть, хвороба в чоловіка минає легко. «Вранці нормально, ввечері наближається до 38 температура. Спочатку у нас було три пацієнта з підозрою на коронавірус, одному зняли ймовірність коронавірусної інфекції, у другого ось підтвердилося, аналізи третього надіслали до Києва», - каже завідувачка інфекційним відділенням Олена Шаповал.

Чоловік очолює відділ одного з міських підприємств, але на роботу після прильоту вийти не встиг. «Сіли в літак в Шарм-ель-Шейху. Прилетіли до Запоріжжя, сіли в особисте авто і поїхали додому. В суботу відчув, що піднімається температура. Побув вдома, викликав швидку, шпиталізували до боксу», - розповідає маріуполець.

Відео У Маріуполі коронавірусну інфекцію виявили у чоловіка, який повернувся з Єгипту

Перший хворий з коронавірусом - у Маріуполі. 52-річний чоловік повернувся з Єгипту, вже вдома відчув себе зле та викликав лікарів. Двоє родичів, що контактували з ним - на самоізоляції. Відомо, що чоловік очолює відділ одного з міських підприємств.   Більше про коронавірус в Україні

У Маріуполі коронавірусну інфекцію виявили у чоловіка, який повернувся з Єгипту

Нагадаємо, Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю.  Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. 

Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Зараз чоловік перебуває у лікарні. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

У Чернівецькій області 16 березня лабораторно підтвердилися ще два випадки зараження новим коронавірусом.Того ж дня ввечері у Києві зафіксували два випадки захворювання на коронавірус. На наступний день стало відомо про ще сім нових випадків зараження коронавірусом - один із них у Київській області, а інші у Чернівецькій. За день до того на Буковині померла жінка, яка чекала результатів аналізів на COVID-19. Уже після її смерті діагноз підтвердився, таким чином кількість померлих в Україні від коронавірусу зросла до 2 осіб.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції