Хворому на рак хлопчику, який мріє стати поліцейським, правоохоронці Чернігівщини зібрали кошти на лікування

4 серпня, у другу річницю Нацполіції, здійснилася мрія підопічного проекту "Здійсни мрію" Гліба Хуртепи, який забажав стати поліцейським.

Президент та Голова МВС вручили хлопчикові поліцейський іменний жетон прямо на Софійській площі. Але приємні новини на цьому не скінчилися.

У рідному місті Бобровиця Чернігівської області, дізнавшись про бажання хлопчика, поліцейські влаштували свято – на цілий день запросили малюка у відділок і дали змогу відчути себе охоронцем правопорядку. Щастя дитини було безмежне, але й на цьому сюрпризи не скінчились: поліцейські Чернігівщини зібрали кошти на черговий курс лікування Гліба, про що пише офіційна сторінка МВС у фейсбуку.

Хворий на рак хлопчик з Черныгывщини_1
ТСН.ua

Нагадаємо, що у Всесвітній день бажань у квітні цього року Лідія Таран, куратор проекту "Здійсни мрію", познайомилася з Глібом з Чернігівщини, який уже довго перебуває в лікарні й бореться з лейкозом (раком крові). Але це випробування не змінило допитливого характеру хлопчини. Гліб будує серйозні плани, щиро мріє і з радістю розповідає про свою мрію: "Я хочу стати поліцейським, який рятує! Хочу справжню форму та патрулювати. І тоді хвороба мене буде боятися".

Хворий на рак хлопчик з Черныгывщини_2
ТСН.ua

Після десятків зустрічей та переговорів високопосадовці внесли зміни в протокол події святкування другої річниці Нацполіції на Софійській площі заради Гліба та його мрії! У цей день одразу після гімну та привітань перед сотнями людей Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков запросив Гліба, вдягнутого у справжню поліцейську форму, і вручив йому від імені всієї поліцейської родини іменний жетон! Під оплески щасливого хлопчика чекав ще один сюрприз - Президент України особисто дозволив малечі патрулювати Київ на справжньому поліцейському мотоциклі!

Вперше маленька дитина стала героєм такої грандіозної події! Ніхто до останнього не знав, чи відпустять лікарі Гліба на велике святкування. Медики офіційно не забороняли, але відверто казали, що Глібові шанси потрапити на свято мізерні. Але чудеса трапляються!

Хворий на рак хлопчик з Черныгывщини_3
ТСН.ua

"Як надихнути чотирирічного хлопчика і далі боротися з хворобою, вірити в чудеса, у краще життя? Треба здійснити мрію, об'єднати багатьох людей, щоб малюк та його батьки побачили, який навколо добрий світ і добрі люди, щоб вони відчули, що все можливо, що не треба здаватися. Разом нам вдалося зробити сьогодні неймовірне!" - каже Лідія Таран.

Дивіться подробиці здійснення великої мрії маленького хлопчика у двосерійному сюжеті ТСН:

ВідеоЗдійсни мрію: 4-річний Гліб з раком крові отримав шанс стати справжнім поліцейським

ВідеоЗдійсни мрію: як чотирирічний Гліб Хуртепа став справжнім поліцейським

Саме для тих діток, які щодня борються за свої життя, "1+1 Медіа" і ТСН спільно зі Всеукраїнським благодійним фондом "Крона" започаткували проект "Здійсни мрію", кураторами якого є телеведучі Лідія Таран та Олександра Лобода. Проект допомагає здійснювати мрії дітей, для яких кожен прожитий день – це чудо. Команда проекту прагне об'єднати чарівників та мрійників з усієї країни, знайти підтримку у відомих людей. Допомогти у здійсненні мрій та лікуванні маленьких пацієнтів може кожен, зробивши будь-який внесок за реквізитами проекту "Здійсни мрію" або через офіційний сайт - wish.1plus1.ua. Долучайтеся до всеукраїнського руху добра!

Рахунок проекту:

ПАТ ПриватБанк

рахунок в гривні 26007052726802

у доларах США 26004052728870

в Євро 26006052725860

МФО 300711, КОД ЄДРПОУ 34818334 отримувач ВБФ "Крона"

Номер карти ПриватБанку (прив'язаний до рахунку) 5169 3305 0264 2819

Залиште свій коментар