Ічня рік тому: навчальна евакуація школи і ревізія безпеки від ТСН

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У жовтні 2017 року ситуація виглядала значно кращою, ніж виявилося у жовтні 2018-го.

Що саме Ічнянський склад може стати наступним після Калинівки місцем катастрофи, місцеві жителі припускали ще рік тому. Там навіть проводили навчальну евакуацію, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Тривожна сирена у селі поблизу складу пролунала у жовтні 2017 року. Однак її тоді майже не почули – ситуацію тоді пообіцяли виправити за півтора місяця. Дітей зі школи, що за 50 метрів від прохідної складів, вдалося евакуювати за півтори хвилини.

ВідеоРік тому у Ічні припускали, що арсенал може стати наступним після Калинівки місцем катастрофи

Що саме Ічнянський склад може стати наступним після Калинівки місцем катастрофи - місцеві жителі і зокрема депутати припускали ще рік тому. Там навіть проводили навчальну евакуацію. Як тренувалися, чого боялися - ТСН підняла свої архіви.

Рік тому у Ічні припускали, що арсенал може стати наступним після Калинівки місцем катастрофи

Чи готовий склад в Ічні протистояти провокаціям, ТСН перевіряла ще рік тому після вибухів у Калинівці – журналісти інспектували усі можливі шляхи під’їздів до сховища боєприпасів, рівень пильності військових та місцевих. І на наше приємне здивування,  усі вони, як нам здалося, свою відповідальність цілком усвідомлюють. До самого складу нашу знімальну групу не підпустили навіть і близько. Причому про те, що ми цікавимося стратегічним об’єктом, охоронців заздалегідь повідомили самі місцеві мешканці.

Але ще рік тому, зважаючи на сумний приклад інших складів боєприпасів, жителі прилеглих до сховища сіл розуміли, що живуть на пороховій діжці. Тому вони приводили до ладу погреби, в яких можна було б сховатися, і думали, куди б переїхати з вибухонебезпечного місця.

Фотогалерея Стало відомо, скільки тонн боєприпасів перебуває на військовому складі в Ічні, що потужно вибухає (7 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції