Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ічнянці діляться в Мережі фото снарядів, які впали у місті, і пишуть про руйнування

Люди заспокоюють, що поки всі будинки цілі

Місцеві мешканці Ічні, які вимушені покинути свої домівки, через вибухи на військових складах поблизу міста діляться в Мережі інформацією про ситуацію на зараз. 

Так один з мешканців Максим Супрун написав, що в місті немає руйнувань, але є будинки, де повилітали шибки і є тріщини.

"Ічня ціла, все ціле. По Леніна дроти обірвало. Залізниця ціла. 4 школи також, однак шматок сушарки згорів, а так все норм. Це щойно їхали люди і зі мною говорили. База ціла. Шибки повилітали і будинки потріскались", - пише чоловік у групі "Підслухано в Ічні".

вибоїни від вибуху

Інші дописувачі групи ширять відео і фото з міста,  де чути вибухи, на відео видно будинки, де повилітали шибки. 

снаряд в Ічні

Нагадаємо, інформація про вибухи надійшла 9 жовтня о пів на четверту ранку. Вибухи сталися на військовому 6-му Арсеналі поблизу Ічні на Чернігівщині на технічній території, на складах зберігається орієнтовно 88 тис. тонн боєприпасів. На місці працюють надзвичайники, військові, правоохоронці. Масово евакуйовують людей в радіусі 16 кілометрів. Перекриті три дороги державного значення та авіапростір в радіусі 30 кілометрів. На території всієї Чернігівщини, особливо на кордоні, посилені заходи безпеки. 

ВідеоЖителі Ічні показали наслідки вибухів на військових складах

Сьогодні о пів на четверту ранку на військовому 6-му арсеналі поблизу сіл Дружба та Августівка в Ічнянському районі на Чернігівщині на технічній території почалися вибухи.

Жителі Ічні показали наслідки вибухів на військових складах

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції