Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ідеальне пограбування у Львові: з обмінника винесли 100-кілограмовий сейф з півмільйоном гривень

Зухвалі крадії продовжили свою операцію, навіть коли на місце прибула охорона.

У Львові злочинці поцупили з обмінника понад півмільйона гривень. У приміщення крадії потрапили з вікна другого поверху і за лічені хвилини винесли майже 100-кілограмовий сейф, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Шум серед ночі чули майже всі мешканці будинку. Однак майже ніхто спросоння не надав йому значення. Лише вранці від міліціонерів люди дізналися, що розташований на першому поверсі обмінник пограбували.

Злочинців було троє – це видно на відео з камер спостереження. Діяли крадії злагоджено.

"Стали на дашок, на дашку вибили вікно. Потім всередині решітка – решітку зрізали болгаркою. Сейф викинули через вікно і вивезли через підворотні", - розповів старший касир обмінника Михайло Трач.

ВідеоУ Львові злочинці поцупили із обмінника понад півмільйона гривень

Обмінник був під приватною охороною. Коли спрацювала сигналізація, приїхали працівники охоронної фірми. Але потрапити в під'їзд змогли не відразу. Грабіжники, тікаючи, заблокували центральні двері металевим гаком.

"Особи знали, коли є інкасація, тобто на цю ніч кошти залишились. Відхід був з іншого боку, тобто не з вулиці Коперника, з якої вони заходили. Є така вірогідність, що злочин продовжували скоювати тоді, коли були охоронці на місці", - розповів керівник міліції Львова Сергій Зюбаненко.

У міліцію про пограбування обмінника приватна охорона повідомила лише за годину. Тож спіймати по гарячих слідах злодіїв не вдалося. Зараз їх розшукують.

Раніше у Львові підірвали банкомат.

Кореспондент ТСН Наталка Волосацька

Залиште свій коментар

Вибір редакції