Ідеальний шлюб і подорожі світом: історія загиблої в катастрофі А321 українки

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Ідеальний шлюб і подорожі світом: історія загиблої в катастрофі А321 українки

Батьки загиблої українки хочуть поховати її в рідному селі

24-річна жінка планувала отримати російське громадянство та народити дітей.

Вістка про загибель Лілії Мовчанової стала справжнім шоком для її рідного села Вітрянка на Буковині. Напередодні трагедії жінка телефонувала до матері в село з Єгипту, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Лілія повідомила, що разом із чоловіком повертається до Росії. Подружжя багато подорожувало, побувало у Франції, Великій Британії, тому за перельоти жодних хвилювань у рідних уже не було.

"Вона вечором дзвонила, казала, що в суботу буде дома і передзвонить. Вона не подзвонила. У нас і думки такої не було, що це могла бути вона", - зізнається тітка загиблої Алла Гринько.

Батьки дівчини до останнього не вірили, що серед загиблих у страшній авіакатастрофі є їхня донька. Навіть після побаченого в списку прізвища сумнівалися, сподіваючись на помилку.

24-річну Лілію Мовчанову рідні хочуть поховати в рідному селі на Буковині

24-річну Лілію Мовчанову рідні хочуть поховати в рідному селі на Буковині

У селі Лілю запам'ятали, як активну та відкриту людину. Вона полюбляла пригоди, займалася спортом, поступила до інституту. На практику вирушила до Санкт-Петербурга, де зустріла кохання свого життя. Обранець сподобався всій родині, тому переїздові доньки в Росії ніхто не перешкоджав.

"Вони не те, що щасливі були, вони – ідеальна пара", - твердить однокласник загиблої Дмитро Безкоровайний.

Наступного року Лілія мала отримати російське громадянство. Уже після цього планували з чоловіком народити дітей.

Батьки загиблої дівчини разом зі старшим братом уже поїхали до Росії на впізнання тіла. Як кажуть рідні, поховати її хочуть в рідному селі на Буковині.

Раніше в понеділок МЗС назвало номери "гарячої лінії" для родичів загиблих у Єгипті українців.

Нагадаємо, авіакатастрофа російського пасажирського літака Airbus 321 сталася 31 жовтня на Синайському півострові в Єгипті. На борту літака були 224 людини - 217 пасажирів і 7 членів екіпажу. Всі, хто був на літаку, загинули. 

Кореспондент ТСН Олег Тудан

Наступна публікація