"Ідіот", "дебіл" і звуки ударів. У Харкові няню викрили в знущаннях над 1,5-річною дитиною

Мати зафіксувала "виховання" на диктофон і передала запис правоохоронцям.

Харків'янка підловила няню на брутальній лайці та побитті дитини, коли батьків немає вдома. У скандалі тепер розбиратимуться правоохоронці та суд, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Малому Павлику рік та чотири місяці, він іще не вміє добре говорити. Маму насторожила зміна поведінки сина. "Дитина якось дивно почала поводитися – затискатися, потім вішається на шию і не відпускає. Я з ним гралася, руками махала, лоскотала, і замахнулася, щоб його полоскотати – а він отак затиснувся і очі замружив", - розповіла мама дитини Ганна Якименко.

ВідеоМама проти няні: у Харкові мати спіймала няню на брутальній лайці та побитті дитини

Більшість часу з хлопчиком проводила няня – 52-річна жінка, яку порадили знайомі. Тож коли дитина почала дивно поводитися, мама вирішила влаштувати таємну перевірку. "Їхала вранці – залишила диктофон. Приїхала в обід, взяла диктофон і почула жахливі речі. Чутно, як вона б'є його, знущається", - розповіла мати хлопчика. На запису чути також плач малюка і міцні слова няні: "ідіот" і "дебіл" є найневиннішими епітетами, котрими жінка нагороджує маленьку дитину.

Няню одразу звільнили, а аудіозапис разом із прізвищем горе-виховательки виклали в інтернет. Це обурило няню і вона, зі слів матері, пообіцяла помститися. Син няні впевнений, що маму підставили, аби не платити їй гроші, а на диктофоні – чужий голос. "Це людина, котра просто не платить людям зарплату, а потім вигадує якісь історії, щоби причини були – і все", - твердить Руслан Давідян.

Тим часом Ганна Якименко написала заяву до прокуратури. Юристи ж кажуть, навіть якщо няня справді глумилася над дитиною – довести її провину буде непросто. "Аудіозапис сам по собі не буде вирішальним фактором, оскільки необхідні ще тілесні ушкодження, факт нанесення тілесних ушкоджень. Тоді буде склад злочину, а просто аудіозапис, хоч і образливий щодо дитини, не є кримінально караною дією", - вважає правник Роман Чумак. Мало того, договору з нянею не було, тож висунути юридичні претензії до неї, як до найманого працівника, неможна.

Як уже повідомлялося, двоє маленьких дітей у опинилися у притулку в Харкові попри те, що мають родичів, які хочуть оформити над ними опіку. Міська влада припускає, що соцслужба припустилася бюрократичної помилки.

Кореспондент ТСН Марія Уманська 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: