Ігор Циркін обраний першим заступником мера Дніпропетровська

Заступник керівника Фонду "Наш дім - Дніпропетровськ" Ігор Циркін став першим заступником мера міста Івана Куліченка.

Мер Дніпропетровська Іван Куліченко призначив своїм першим заступником керівника Фонду "Наш дім - Дніпропетровськ" Ігоря Циркіна. Призначення відбулося в ході 60-ї сесії міськради в п'ятницю, 27 серпня.

За словами мера Дніпропетровська Івана Куліченка, призначення Ігоря Циркіна на посаду першого заступника позитивно позначиться на розвитку міста.

"Я вперше отримав можливість оновити управлінську команду і приступити до реалізації міських програм. Сьогодні, вперше за 5 років, вдалося налагодити конструктивну роботу міськради. Я б відзначив, що це відбулося завдяки рішучості і політичній волі нового губернатора Олександра Вілкула.

Однак проблем багато. Ці проблеми вимагають термінового та системного вирішення. Для цього в команді повинні бути не популісти, а управлінці. Такі люди завжди в дефіциті, ви ж знаєте, тому я запросив у команду Ігоря Циркіна на посаду мого першого заступника. Команду треба підсилювати", - сказав Іван Куліченко.

У свою чергу, Ігор Циркін відзначив, що він із вдячністю прийняв пропозицію Івана Куліченка працювати в його команді. "Я розумію і що робити, і як максимально ефективно використовувати ресурси міста. Прекрасно, що у нас повністю збігаються погляди з Іваном Куліченком на вирішення ключових проблем міського господарства. І я на всі сто відсотків використовую надану можливість попрацювати пліч-о-пліч з таким досвідченим і професійним керівником, як Іван Іванович", - сказав Ігор Циркін.

Ігор Циркін та Іван Куліченко відзначили, що Фонд "Наш дім - Дніпропетровськ" продовжить свою роботу і разом з Партією регіонів і новою командою міської влади візьме безпосередню участь у роботі на благо міста.

Нагадаємо, 2 серпня 2010 міський голова Дніпропетровська Іван Куліченко став членом Партії регіонів. Партійний квиток меру міста вручив голова обласної організації Партії регіонів Олександр Вілкул.

8 серпня керівник обласної організації Партії регіонів, губернатор Дніпропетровської області Олександр Вілкул вручив партійний квиток керівникові фонду "Наш дім - Дніпропетровськ" Ігорю Циркіну.

Читайте також:

Мер Дніпропетровська вступив в Партію регіонів

До Партії регіонів вступив ще один мер

Дніпропетровськ виділив 2 мільйони на візит Кирила

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: