Ігри героїв. Поранені бійці АТО та люди з інвалідністю взяли участь у змаганнях у Львові

Учасники Ігор показують іншим людям з інвалідністю, що можна жити повноцінним життям. 

У Львові відбулися "Ігри героїв", у яких взяли участь поранені бійці АТО та люди з інвалідністю з різних областей України.

Змагання відбувалися у вигляді естафети, під час якої учасники підтягувалися на перекладинах, піднімали штангу, повідомляє прес-служба Держприкордон служби.

"Однак важливо було не перемогти, а показати, що життя після поранення чи травми триває, що не варто впадати у відчай, що треба бути прикладом стійкості і мужності", - йдеться у  повідомленні.

Одним із учасників змагань був військовослужбовець Львівського прикордонного загону майор Юрій Козловський. Він отримав поранення у Краматорську.

До слова, "Ігри героїв – загальноукраїнський проект, який відбувається у різних регіонах країни для поранених бійців АТО та цивільних осіб з інвалідністю. Головною метою змагань є психологічна та фізкультурно-спортивна реабілітація поранених воїнів, соціальна адаптація людей з інвалідністю та популяризація спортивного руху.

На своєму прикладі учасники Ігор показують іншим людям з інвалідністю, що можна жити повноцінним активним життям. 

Нагадаємо, раніше у Миколаєві презентували всеукраїнську програму "Ігри героїв"Показати, чого можна досягти, займаючись кросфітом, приїхали восьмеро колишніх військових, які втратили на війні кінцівки. 

У Львові відбулися "Ігри героїв" для воїнів з пораненнями

Вони зняли камуфляж та склали зброю, але не склали рук і не зневірились. У Львові бійці АТО, які вижили після тяжких поранень, зійшлися позмагатися в кросфіті. Це спортивна дисципліна, яка поєднує елементи важкої та легкої атлетик. Тож, незважаючи на протези та інвалідні візки, спортсмени дивували львів’ян своєю міццю та витривалістю.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: