Ігри у "морський бій" та перші кроки: брат потерпілого у ДТП з Шуфричем-молодшим розповів, як той оговтується після аварії

Шуфрич-молодший один раз відвідував Олексія і хоче приходити надалі.

Брат потерпілого в ДТП з сином Нестора Шуфрича Кирило Мельниченко розповів про стан Олексія Мельниченка і як той оговтується після аварії.

За словами брата, потерпілий пам'ятає, як називаються його родичі. Однак він не може пригадати, що відбувалося у день до і після аварії.

"Чи показували ми йому відео аварії? Якби він захотів, я б йому показав. Але він не хоче. Сам захоче – сам дізнається", - розповів брат Кирил.

За словами Кирила, Олексію зараз небажані зайві навантаження.

"Лікарі дали йому малювати і він малює. До цього він красиво малював. Приніс йому кубика-рубика – він його за 5 хвилин склав. Сьогодні вирішили пограти у хрестики-нолики і морський бій, щоб чимсь зайнятися", - сказав Кирило.

ВідеоОлексій Мельниченко, якого збив син Шуфрича, усміхнено грає в "Морський бій"

За словами Кирила, Шуфрич-молодший один раз відвідував Олексія і хоче приходити надалі. "Так, вони всі відвідують і піклуються, вони допомагають", - прокоментував брат потерпілого у ДТП.

"Лікарі показали, як він (Олексій – Ред.) робить перші кроки. У мене була усмішка до вух. Я шокований, як він швидко одужує. Лікарі кажуть, що він молодець і чемпіон", - сказав Кирило.  

Брат не відходить від Олексія і навіть кинув роботу в Херсоні, щоб бути з ним. Зокрема, він живе у квартирі, яку орендує Шуфрич.

Нагадаємо, медикам вдалося вивести постраждалого в ДТП з Шуфричем-молодшим Олексія Мельниченка з категорії важких хворих. Він дихає самостійно, спілкується з лікарями і близькими, показує "ок" і усміхається.

26 серпня син народного депутата Нестора Шуфрича безпосередньо на пішохідному переході збив перехожого. ДТП було скоєнв на автомобілі марки Bentley, який синові депутата не належав, а був наданий для знімань кліпу його товариша, реп-виконавця, відомого під сценічним ім'ям Pabl.A на парковці клубу FreeДом.

Для допомоги потерпілому нардеп забезпечив приїзд ізраїльських медиків. Батьки потерпілого запевняють, що не хочуть мститися винним, адже родина Шуфричів робить все можливе для одужання хлопця.

ВідеоКиївська прокуратура у суді спробує оскаржити запобіжний захід для молодшого Шуфрича

Залиште свій коментар