Ім'я Віра та його значення. Походження імені, характер, сумісність з іншими іменами

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Ім'я Віра та його значення. Походження імені, характер, сумісність з іншими іменами

Pexels

Що означає ім'я Віра читайте у нашому матеріалі.

Значення і походження імені Віра

Ім'я Віра за походженням грецьке, воно означає "віра", а звучить на давньогрецькій як Пістіс (Πίστις). Це одне з тих небагатьох імен, що перекладаються і трактуються так само, як і звучать.

Форми імені Віра

Віронька, Вірочка, Віруня, Вірунька, Віруся, Віруська, Вірка, Вірця.

Віра – характер та доля

Віра в дитинстві

Віра зростає спокійною і врівноваженою дівчинкою. Вона прекрасна і добрий дитина. Віра легко знаходить спільну мову з однолітками і старшими. Водночас вона досить стримана в прояві емоцій. Дівчинка схильна до серйозних роздумів і догляду в себе. Віру не можна назвати мрійливою - це їй не властиво.

Доросле життя Віри

Головними характеристиками Віри можна назвати  розсудливість і виваженість. Їй також властива певна флегматичність. Віра не любить поспішності в життя. Вона має досить незворушний характер, що нерідко виручає її в житті. У Віри добре розвинена інтуїція і вона до неї прислухається. Іноді Віра стає недовірливою, але це досить швидко проходить.

В роботі Віра особливо не проявляється. Для неї робота - це скоріше необхідність. Вона при можливості навряд чи буде працювати, так що не чекайте від Віри в роботі особливих звершень. Водночас, якщо вона береться за щось, то робить це на совість і з розумом. Не любить коли її кваплять, так що їй бажано шукати спокійну постійну роботу.

Pexels

Кохання, сексуальність, шлюб

До сімейних стосунків Віра ставиться дуже серйозно. Вона довго шукає справжнього чоловіка, якого визначить тільки за його вчинками. Чоловіка дуже любить і всіляко про нього піклується. Вона ласкава і дбайлива мама. Дуже любить своїх дітей і зберігає з ними гарні стосунки все життя.

Сумісність імені Віра з іншими іменами

Які імена підходять для шлюбу

Найбільша вірогідність міцних стосунків у Віри з іменами: Борис, Володимир, Вадим, Захар, Єгор, Євгеній, Ігор, Михайло, Олександр.

Найменша ймовірність міцних стосунків у Віри з іменами: Анатолій, В'ячеслав, Владислав, Олег.

Іменини Віри

Іменини Віри 2021 року за православним календарем святкують 30 вересня.

Читайте також: 

Наступна публікація