Імідж України може погіршитись

Координатор з реалізації енергетичного меморандуму Україна-ЄС вважає, що суперечка з "Газпромом" негативно позначиться на іміджі України.

Координатор групи експертів з реалізації енергетичного меморандуму Україна-Європейський Союз Олександр Тодійчук вважає, що суперечка з "Газпромом" украй негативно позначиться на міжнародному іміджі України.

Він також наголосив на стурбованості Брюсселя черговою загрозою нестабільності газопостачання через територію України. "Вони бояться того, що українсько-російські проблеми знову спричинять перебої в газопостачанні, що обов'язково вплине на формування газових цін на ринку Євросоюзу", - зазначив Тодійчук, передає "Німецька хвиля".

Експерт пояснив, що європейці не хочуть втручатися в тривалу газову суперечку між Києвом та Москвою, і нагадав, що "Газпром" уже попередив про можливість зменшення транзиту газу до ЄС через проблеми у відносинах з українською стороною. "Новий український уряд має надати гарантії технічного стану магістральних газогонів, політичної стабільності як гарантії нормалізації відносин з російським постачальником газу та сформувати чіткий графік переходу на ринкові ціни на газ, аби запобігти спекуляціям на цьому ґрунті в українсько-російських відносинах.

В іншому разі, Брюссель неодмінно реалізує свої попередження про розробку обхідних маршрутів газогонів", - підкреслив Тодійчук.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: