Імітували статевий акт і давали ляпаси: студенти коледжу культури знущалися з однолітка під Запоріжжям (відео)

Імітували статевий акт і давали ляпаси: студенти коледжу культури знущалися з однолітка під Запоріжжям (відео)

Pexels

Поліція перевірила факт булінгу у коледжі культури.

У Мелітополі Запорізької області у місцевому фаховому коледжі культури та мистецтв студенти знущалися зі свого однолітка. Відео знущань вони знімали і викладали у Тік-Ток.

Про булінг стало відомо завдяки небайдужим однокурсникам хлопця. Вони анонімно надіслали відео і його опублікували у телеграм-каналі Мелітополь. 

"Про мого одногрупника зняли ось це відео. Відео у відкритій групі. Над хлопчиком знущаються, і про це всі знають, але "ти ж мужик, ти не підеш скаржитися?" Як можна допомогти з боку? Тільки не пишіть, що це - просто жарт. Знущаються з початку навчального року. Але була періодично дистанційка, тому не можна сказати, що це було часто. Але періодично це повторюється, весь гуртожиток знає і ірже, ніхто не заступиться", - написав анонім.

У телеграм-каналі опублікували два відео за участю хлопця, про якого, ймовірно, йде мова. На одному він лежить на ліжку, а інший студент коледжу імітує з ним статевий акт. На іншому видно, як йому дають ляпаси, а голоси за кадром сміються.

У Нацполіції Запорізької області про факт булінгу у Мелітопольському коледжі культури та мистецтв дізналися з соцмереж і відреагували.

"Під час моніторингу інтернет-ресурсів на одній із сторінок в соціальній мережі Telegram і на місцевих сайтах було виявлено публікації та відео щодо можливого прояву фактів знущання з хлопця, який навчається у Мелітопольському фаховому коледжі культури та мистецтв та мешкає у гуртожитку. 
За фактом матеріали було внесено єдиного обліку заяв та повідомлень про кримінальні правопорушення та інші події Мелітопольського РУП. Співробітниками ювенальної превенції розпочата перевірка", - розповіла ТСН.ua речниця Нацполіції Запорізької області Олена Лебединська.

Наразі правоохоронці опитали усіх учасників подій - це студенти 1-3 курсу коледжу культури та мистецтв, які мешкають у гуртожитку. За їхніми словами, відео знімали наприкінці минулого року задля розваг, хто його виставив в мережу інтернет, вони не знають.

Відомо також, що 16-річний хлопець, про якого одногрупники повідомили, що він зазнає булінгу, даний факт не підтвердив. Батьки неповнолітнього також від написання заяви до поліції відмовилися.

У Мелітопольському коледжі культури та мистецтв студенти знущалися з однолітка

У Мелітопольському коледжі культури та мистецтв студенти знущалися з однолітка

Нагадаємо, що у Житомирській області вчителі Вільшанського ліцею поскаржились у поліцію на цькування учнем.

Знайти підхід до дитини: суд оштрафував батька п`ятикласника за булінг

Знайти підхід до дитини: суд оштрафував батька п`ятикласника за булінг