Імператор невідомої "держави" на Чернігівщині запропонував Росії перейти під його підданство

На півночі нашої країни, просто під боком у Росії, хтось утворив свою "державу", яка видає паспорта, звільняє від сплати податків та кримінальної відповідальності.

"Государ" організації "Титульний суверенний народ України", утвореної на Чернігівщині, - листується з посольствами різних країн.

Серед документів, які розшукала кореспондент ТСН Алла Скорик, є й запрошення до консульств Росії та Білорусі про приєднання до екстериторії "Государя-імператора".

Про цю "державу" зі своїм імператором широкому загалу стало відомо нещодавно - після затримання чернігівськими патрульними автомобіля з підозрілими номерами. На підмогу до водія на автівці з такими ж номерами приїхав "генерал" Титульного суверенного народу. Обидва автомобілі забрали на штрафмайданчик, проте за деякий час повернули власникам. На якій підставі - у поліції не змогли пояснити.

ВідеоАвтомобіль з підозрілими номерами вивів чернігівських патрульних на дивну організацію

Зазначимо, що ця "екстериторія", яка має свій сайт й офіс у Чернігові, викликала чималий подив навіть у міністра юстиції Павла Петренка. Її існування дійсно видається маячнею, але варто згадати про те, як у 2007 році українці сміялися з перших кроків "Донецької народної республіки", і про те, чим "ДНР" стала зараз.

Дізнайтеся подробиці про невідому "титульну державу" на Чернігівщині у випуску ТСН.Тиждень 29 травня о 19:30 на телеканалі 1+1 або в онлайн-трансляції на сайті ТСН.ua.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: