Інь та янь. Чим відрізняються українські жінки від чоловіків та як лунають слова кохання на фронті

За статистикою, жінки більш чуттєвіші до свят, а надто пов'язаних із чимось інтимним.

Статистика вивчала, чим різняться та чим подібні чоловіки та жінки. І з'ясувала: жінки, скажімо, чутливіші до свят, а надто пов'язаних із чимось інтимним. Як-от День усіх закоханих.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.Тиждень.

Жінок в Україні більше майже на 10%. Вони живуть довше аж на 10 років. Вони освіченіші: вищу освіту мають 85% жіноцтва проти 74% у чоловіків.

Натомість, серед керівників прекрасної статі значно менше: співвідношення одна до чотирьох. І платять жінкам менше – майже на чверть.

Вони на два роки в середньому раніше виходять заміж. Але майже удвічі частіше подають на розлучення.

І лише в 35% випадків жінки стають винуватцями автомобільних аварій. Решта 65% – вина саме чоловіків.

Ще один факт, що поєднує жінок та чоловіків. На момент зачаття всі ембріони однієї статі – жіночої. І лише після шести тижнів, під впливом генів, формується чоловіче начало.

Жінки vs. чоловіки: про що говорить статистика

Вчені з’ясували, що жінок в Україні більше майже на 10 відсотків, вони живуть довше аж на 10 років, вищу освіту мають 85 відсотків жіноцтва проти 74 процентів у чоловіків. Натомість платять жінкам майже на чверть менше, ніж чоловікам. Вони на два роки в середньому раніше виходять заміж, але майже удвічі частіше подають на розлучення.

Тим часом слова кохання долають усе: війни, біди, незгоди. І як би не ставитися до Дня всіх закоханих, вважати чи не вважати його святом суто комерційним, саме День Святого Валентина обрали для освідчення герої сюжету ТСН.Тиждень.

Герої – справжні. Бо про свої почуття кажуть вони під обстрілом. Під прицільними кулями снайпера. І заряджаючи кулемет, щоби захистити Україну. Як закохуються за дві хвилини перед відправленням на фронт, як бігають за півтора кілометра, аби відправити СМС, і як налаштовують своїх дружин на нових діток по телевізору – дивіться дивовижні історії фронтового кохання в сюжеті Наталії Нагорної.

Добірка приголомшливих історій фронтового кохання

Війна розставила нові акценти у стосунках між людьми. До Дня закоханих – добірка дивовижних історій кохання на фронті. Захисники України закохуються за дві хвилини перед відправленням на фронт. Вони бігають за півтора кілометра, аби відправити sms. Вони налаштовують своїх дружин на нових діток по телевізору. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: