Інь та янь. Чим відрізняються українські жінки від чоловіків та як лунають слова кохання на фронті

За статистикою, жінки більш чуттєвіші до свят, а надто пов'язаних із чимось інтимним.

Статистика вивчала, чим різняться та чим подібні чоловіки та жінки. І з'ясувала: жінки, скажімо, чутливіші до свят, а надто пов'язаних із чимось інтимним. Як-от День усіх закоханих.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.Тиждень.

Жінок в Україні більше майже на 10%. Вони живуть довше аж на 10 років. Вони освіченіші: вищу освіту мають 85% жіноцтва проти 74% у чоловіків.

Натомість, серед керівників прекрасної статі значно менше: співвідношення одна до чотирьох. І платять жінкам менше – майже на чверть.

Вони на два роки в середньому раніше виходять заміж. Але майже удвічі частіше подають на розлучення.

І лише в 35% випадків жінки стають винуватцями автомобільних аварій. Решта 65% – вина саме чоловіків.

Ще один факт, що поєднує жінок та чоловіків. На момент зачаття всі ембріони однієї статі – жіночої. І лише після шести тижнів, під впливом генів, формується чоловіче начало.

ВідеоЖінки vs. чоловіки: про що говорить статистика

Тим часом слова кохання долають усе: війни, біди, незгоди. І як би не ставитися до Дня всіх закоханих, вважати чи не вважати його святом суто комерційним, саме День Святого Валентина обрали для освідчення герої сюжету ТСН.Тиждень.

Герої – справжні. Бо про свої почуття кажуть вони під обстрілом. Під прицільними кулями снайпера. І заряджаючи кулемет, щоби захистити Україну. Як закохуються за дві хвилини перед відправленням на фронт, як бігають за півтора кілометра, аби відправити СМС, і як налаштовують своїх дружин на нових діток по телевізору – дивіться дивовижні історії фронтового кохання в сюжеті Наталії Нагорної.

ВідеоДобірка приголомшливих історій фронтового кохання

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: