Індія надасть Україні ліки від грипу

Індія запропонувала свою допомогу Україні у боротьбі з епідемією грипу. Країна надасть медикаменти проти ГРВІ та грипу.

Індія має намір надати Україні медикаменти для запобігання поширення епідемії грипу та ГРВІ.

Як повідомили в Міністерстві закордонних справ України, про це йшлося під час зустрічі міністра закордонних справ України Петра Порошенка і посла Індії Дебабрата Саха.

Крім того, сторони обговорили актуальні питання двосторонніх відносин, підкреслили особливу важливість інтенсифікації політичного діалогу на високому рівні.

Міністр і посол обмінялися думками щодо перспектив подальшого розвитку торговельно-економічного співробітництва.

Також сторони приділили увагу співпраці в паливно-енергетичній, металургійній, машинобудівній, хімічній, космічній, аграрній сферах, а також у сфері високих технологій і спільних досягнень космосу в мирних цілях.

Як повідомлялося раніше, РНБО вирішило, що задля подолання епідемії грипу Україна звернеться до світової спільноти за гуманітарною допомогою щодо надання ліків від свинячого грипу A/H1N1.

Крім того, свою допомогу запропонувала Росія. Про це повідомив міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров у розмові з українським колегою Петром Порошенком.

Міністерство охорони здоров'я України оголосило про початок епідемії каліфорнійського грипу A/H1N1 в країні.

За останніми офіційними даними, від свинячого грипу в Україні померли чотири людини, в 11 осіб цей діагноз підтверджено офіційно, а ще тисяча хворих - під підозрою.

Кабінет міністрів ввів заборону на проведення масових заходів по всій Україні у зв'язку із загрозою епідемії свинячого грипу. Перенесені всі заходи в рамках передвиборчої кампанії, в тому числі презентація передвиборчої програми Віктора Ющенка, планувалася на 1 листопада.

У всіх навчальних закладах країни оголошені тритижневі канікули. На території дев'яти західних областей України вводиться карантин (Івано-Франківській, Тернопільській, Львівській, Закарпатській, Чернівецькій, Рівненській, Хмельницькій, Вінницькій, Волинській).

Читайте також:

Росія допоможе Україні в боротьбі зі свинячим грипом

Україна попросить світ про гуманітарну допомогу від епідемії грипу

Від епідемії грипу в Україні померли 33 людини

У Києві введено карантин: епідемія грипу розпочнеться в понеділок

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: