Індія замовила в Україні ремонт літаків на 400 млн доларів

Індія збирається відремонтувати 105 літаків Ан-32. За це вона заплатить 400 мільйонів доларів.

Найбільший контракт за останні роки отримав український авіапром. 400 мільйонів доларів заплатять індуси за ремонт Ан-32. Ще 100 мільйонів доларів віддадуть за нові двигуни.

До Києва пригнали одразу п'ять Ан-32. Взагалі Індія збирається відремонтувати 105 літаків. Хоча слово ремонт навряд чи підходить. Їх розберуть, а потім зберуть з новими деталями.

Літаки також отримають нову авіоніку, сучасне обладнання в пілотській кабіні, гарну шумоізоляцію, підсилене крило, а відтак збільшене максимальне навантаження.

Машина набуде таким чином сучасного вигляду за невеликі гроші, впевнений президент ДП "Антонов" Дмитро Ківа.

400 мільйонів доларів українські заводи отримають за 105 відремонтованих та модернізованих літаків. Ще сто мільйонів індуси готові викласти за нові двигуни, але це в майбутньому. За такі гроші нових літаків не купиш, визнають індуси.

"Ми підрахували що вигідніше модернізувати ці літаки, які літатимуть ще 15 років, особливо, якщо врахувати, що буде встановлена нова авіоніка, підвищений комфорт", - говорить посол Індії в Україні Дебабрата Саха.

Посол з гордістю каже – літаки Ан-32 в Індії працюють у важких умовах. Сідають на непідготовлені аеродроми високо в горах, куди інші літаки не завжди можуть дістатися. Подекуди доводиться злітати при температурі 50 градусів Цельсія.

Українські авіабудівники визнають, що це хороший контракт. Він дасть змогу побудувати нові моделі літаків уже найближчим часом.

Нагадаємо, авіаційний науково-технічний комплекс ім. Антонова (АНТК) приступив до розробки проекту транспортного Ан-178.

Він стане модифікацією популярного Ан-158 і повинен замінити парк Ан-26 і Ан-32, що активно використовуються ВПС Росії, країн Близького Сходу та Африки, уточнив президент компанії "Мотор Cіч" В'ячеслав Богуслаєв, чиє підприємство буде проектувати і двигун для цього літака.

Читайте також:

Україна розробляє новий транспортний літак

В Україні готуються до 7-го Міжнародного авіакосмічного салону "Авіасвіт-XXI".

Україна і Лівія будуватимуть літаки для Африки

 

ВідеоІндія замовила в Україні ремонт літаків на 400 млн доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: