Інформацію про загрозу розстрілу українських моряків спростували

Капітан "Аріани" зв`язався із судновласником два дні тому і повідомив, що небезпека команді не загрожує.

У Державному підприємстві "Укркрюїнг" спростували інформацію про можливість розстрілу піратами українського екіпажу судна "Аріана".

Як заявила начальник оперативного відділу крюїнгової компанії в Одесі Ірина Гончар, "ту маячню, яку пишуть ЗМІ, я не коментуватиму. Переговори ведуться і не припиняються ні на день".

На думку Гончар, деякі ЗМІ повідомили неправдиву інформацію, коли оприлюднили листа, нібито написаного моряками захопленої корсарами "Аріани". У цьому листі екіпаж судна просить надати їм допомогу і терміново заплатити піратам Сомалі викуп, оскільки ті погрожують розстрілом.

Гончар також повідомила, що капітан "Аріани" зв`язався із судновласником два дні тому і повідомив, що небезпека команді не загрожує.

"Капітан підтвердив, що всі здорові, продовольство є, пірати поводяться не агресивно. Так, у судна закінчується пальне, але зараз ведуться переговори з вирішення даного питання", - відзначила начальник відділу.

За її словами, дата завершення переговорів все ще невідома.

Як повідомлялося, балкер "Аріана" з українським екіпажем (24 людини) був захоплений піратами Сомалі 2 травня. Корабель виходив з Бразилії на Близький Схід і віз 35 тис. тонн сої. Власником судна є компанія Candela Shipping, зареєстрована на Мальті, оператор – британська Seven Seas Maritime. За звільнення судна пірати вимагають 10 млн доларів.

Читайте також:

Сомалійські пірати захопили судно з українцями на борту

Сомалійські пірати захопили українське судно з технікою ООН

Пірати захопили судно з українцем на борту

Моряки відбились від піратів дошками та кілками

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: