Інновації для малогабаритних кухонь
Партнерський Матеріал
  • Кількість переглядів 3989

У вас невелика кухня, ви любите готувати або потрібно робити ремонт, водночас хочеться щось змінити на краще? Хочете мати затишок, гарний дизайн і економно використовувати площу кухні? Тоді ця стаття буде корисна для вас!

Вентолюкс

Саме для вас командою ТМ VENTOLUX була розроблена нова колекція компактної побутової кухонної техніки SMART LINE 45 - перше комплексне рішення для малогабаритних кухонь. Вся техніка має ширину 45-50 см, і на відміну від техніки зі стандартними розмірами на 60 см, ви зможете більш раціонально використовувати простір на кухні.

Для кого призначена компактна серія SMART LINE 45 від TM VENTOLUX?

Компактна техніка серії SMART LINE 45 - це найліпша на сьогодні рішення для популярних SMART-квартир, помешкань із невеликою площею кухні, а також для власників кухонь, у яких немає необхідності в традиційній техніці шириною 60 см. Таку техніку часто купують невеликі сім'ї (2-3 людини). Вам не потрібно купувати техніку частинами, адже ми надаємо готове рішення - повний комплект компактної техніки для кухні в одному дизайні та кольорі.

Що входить до лінійки:

  • Витяжки шириною 45-50 см;
  • Варильні 3-конфоркові поверхні шириною 45 см;
  • Духовки шириною 45 см;
  • Посудомийки шириною 45 см;
  • Мийки зі штучного каменю з шириною до 50 см.
ventolux_4

Переваги компактної серії SMART LINE 45

Розмір

В основному ширина техніки всього 45 см, що економить обмежене місце на кухні, не впливаючи на зручність в щоденному використанні техніки.

ventolux_5

Розумна техніка

Функції в компактній техніці точно такі, як і у виробів з шириною 60 см. А значить, вибираючи компактну побутову техніку, ви отримуєте такий же комфорт і простоту використання.

Духовки мають 6 функцій, таймер, термостат, вентилятор-охолоджувач, бічні хромовані направляючі, внутрішнє скло LOW-E і тощо.

Газові поверхні мають газ-контроль, автоматичний електропідпал, чавунні решітки, потужну WOK-конфорку.

Склокерамічні та індукційні варильні поверхні мають повністю такі самі функції, як і їхні побратими з шириною 60 см: сенсорні кнопки, дисплей, індикатор безпеки нагріву, блокування від дітей, індикатор увімкнення блокування від дітей, таймер тощо.

Витяжки мають аналогічну продуктивність, що і моделі на 60 см, 3 швидкості, алюмінієвий фільтр, зворотний клапан тощо. Вони прекрасно будуть піклуватися про чисте повітря і ваше здоров'я.

Функціонал посудомийних машин з шириною 45 см повністю збігається з їхніми аналогами на 60 см

Дизайн і колір

Техніка доступна в різних колірних рішеннях - чорна, біла, кремова та нержавійна сталь. Естетичний і сучасний дизайн доповнить інтер'єр вашої малогабаритної кухні.

Що можна приготувати на цій техніці?

Техніка ефективно виконує свої функції. У духовці ви без проблем приготуєте улюблені страви: ніжну курочку, соковиту буженину, рум'яний пиріг або торт до дня народження ваших улюблених, повітряні безе, ну і як же без піци?

На 3-конфоркових варильних поверхнях легко поміститься одночасно велика каструля та дві середні, або ж велика, середня каструля та турка для смачної ранкової кави.

Після приємної вечері в колі сім'ї та друзів ви зможете відпочити, завантаживши до 10 комплектів посуду в посудомийну машину. Якщо ж посуду трохи, можна просто використовувати мийку, яка має велику глибину чаші (20 см), що дозволяє помістити в неї та мити кілька комплектів, не розбризкуючи воду.

ventolux_1

Чи важко встановлювати компактну техніку SMART LINE 45 в меблі?

Відповідні меблі з шафами на 45 см вже давно присутні в Україні і їх виробництво не є рідкістю. Проблем з установленням не виникає, адже принципи установки одні і ті самі - що для 45 см, що для 60 см, потрібно тільки враховувати розміри.

Гарантійний термін

Гарантія на техніку 3 роки (2 роки повної гарантії і 1 рік безкоштовного сервісного обслуговування), мийки зі штучного каменю - 10 років.

SMART LINE 45 – перше комплексне рішення в Україні для малогабаритних кухонь!

VENTOLUX - техніка зі смаком!

ventolux_3

Залиште свій коментар