Іноземець намагався вивезти з України "наркотичних" медикаментів Pfizer на два мільйони

Дата публікації
Перегляди
7522
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Громадянина Кувейту затримано в міжнародному аеропорті "Бориспіль".

Київська митниця Держмитслужби у співпраці з СБУ та службою авіабезпеки зупинили спробу незаконного переміщення через митний кордон України крупної партії лікарських засобів, які при неконтрольованому вживанні стають справжнім наркотиком.

Про це це повідомляє пресслужба Київської митниці в своєму Facebook.

"Маючи попередню інформацію, митники мали достатньо підстав для огляду багажу та ручної поклажі одного з авіапасажирів, який відлітав до Туреччини", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що у двох валізах 39-річного громадянина Кувейту, який прямував через "зелений коридор", не залишилося місця для особистих речей, оскільки вони до верху були щільно заповнені загалом 10,8 тисячами блістерів по 14 капсул в кожному медичного препарату "Лірика" (прегабалін) ТМ Pfizer.

Як така кількість препарату, який відпускається лише за рецептом, опинилася в руках одного іноземця - питання для з’ясування.

Складено протокол про порушення митних правил за ст. 471 Митного кодексу України. 151,2 тисячі пігулок препарату вилучено.

За відкритою інформацією з мережі Інтернет, вартість вилученої партії препарату - близько 2 млн гривень. Остаточна вартість буде визначена згодом.

Варто зазначити, що наркотичний ефект цього препарату був виявлений відносно недавно. В медицині його застосовують для усунення симптомів порушення діяльності центральної нервової системи, а також при ряді хронічних хвороб. Саме протисудомний ефект препарата "Лірика" став причиною його поширення серед наркоманів, які за його допомогою позбавляються від нападів "ломки".

Раніше іноземець намагався ввезти в Україну двісті кілограмів контрабандного брендового одягу.

Тютюнова контрабанда: чоловік на Буковині намагався переправити цигарки через кордон

Тютюнова контрабанда: чоловік на Буковині намагався переправити цигарки через кордон

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
7522
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація