Іноземні путівники застерігають туристів від подорожей Україною

Щоб дізнатися уявлення іноземців про Україну, досить погортати сторінки іноземних путівників. З приємного про Україну там лише загальні слова про "країну соборів", та "першу слов'янську державу на теренах Європи". Далі - застереження.

В закордонних путівниках Україну описують так: українці п'ють жахливу воду - з-під крану, замість кави - розчинну гидоту, обожнюють їсти величезними шматками чистий жир - тобто сало. В Україні смачна горілка, вбиті дороги й рвані рушники у готелях.

Озброївшись цією інформацією, до України приїжджають закордонні туристи - звісно лише ті, що не з лякливих.

Єдина у Німеччині турагенція, що спеціалізується саме на Україні одразу чесно попереджає клієнтів: якщо звикли до комфорту - вам не сюди. Кажуть, пристойних готелів в Україні мало. І ціну вони ломлять зовсім не європейську.

Власники готелів цього не приховують. Номер стандарт у київському готелі п'ятизіркового рівня - середня ціна 200 євро на добу. За делюкс - всі 400 євро. Це вдвічі дорожче аналогічних апартаментів в будь-якій Європейській столиці.

За цю ціну в столиці України бодай можна сподіватися почути від персоналу англійську. У більшості ж закладів Криму, гостям доведеться спілкуватися жестами, попереджають іноземні путівники. Ніхто не хоче витрачатися на навчання персоналу.

Труднощі перекладу заважають іноземцям втамовувати й культурний голод. Спробуй знайди ті Мармурові печери без вказівника латиницею. Подорожувати півостровом на авто - взагалі екстрім, адже попередження про небезпеку на дорозі - теж тільки для своїх.

За словами мера Ялти, місцева влада нагальність проблеми усвідомила і обіцяє до кінця року привести до належного вигляду набережну та почепити вказівні знаки.

Приклад того, як знання мови перетворюється на капітал,наочно демонструють на Івано-франківщині. Тут цілий рік приймають мандрівників з усієї Європи - розвивають так званий "зелений туризм". Із гостями господарі вільно розмовляють німецькою, італійською та на всю Коломию в них нема конкурентів.

Їхати на східну Україну жоден іноземний путівник взагалі не рекомендує - нема, пишуть, чого там дивитися. Вітчизняні туроператори планують зламати стереотип, проводячи екскурсії по спортивних базах, де готуються українські спортсмени.

Туроператори скаржаться, що навіть з найкреативнішими ідеями без участі держави іноземного туриста не завоюєш. Україна вже другий рік на туризмі економить.

Читайте також:

Криму нададуть особливого статусу

Греція компенсуватиме туристам непередбачені витрати

Топ-10 найкращих екологічних маршрутів для мандрівників

Відпочинок у Криму подорожчав на 15%

ВідеоТуристична Україна очами іноземців

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: