Іноземці шоковані фінансовою прірвою в Україні і автопарком Черновецького

Найбільш авторитетним виданням Autogespot була надрукована стаття, у якій Україну порівняли з Чечнею.

У понеділо, 31 вересня, інтернет-портал Autogespot (саме тут зібрані всі ексклюзивні автомобілі з усіх куточків Землі) опублікував цікаву статтю про те, наскільки велика прірва між бідними і багатими в Україні. Матеріал був зроблений на основі фотографій автопарку Черновецького, а порівняли Україну з ... Чечнею!

Нагадаємо, що британці теж були шоковані Україною, а слідом за ними опублікували фотографії автопарку Черновецького і росіяни. Але цю статтю можна назвати апогеєм - оскільки Autogespot вважається найбільш авторитетним виданням, яке спеціалізується на "суперкаровій" тематиці. Оригінал тексту опубліковано голландською мовою. Публікуємо частину матеріалу:

"Багатство не для всіх. Є країни, де майже все населення можна назвати "не бідним", а є країни, де можна бути щасливим з наймінімальнішим доходом. Але ніщо так не розділяє людей, як багатство і бідність - візьміть, наприклад, Монако. У порівнянні з іншими державами, тут живуть тільки багатії. У країнах Східної Європи ситуація дещо інша - люди тут старанно працюють за вельми скромні гроші. Але саме тут несправедливість в наявності, і ми покажемо це на кількох прикладах.

Як ми всі знаємо, Україна стала відомою завдяки одній з найстрашніших ядерних катастроф в історії. Чорнобиль став місцем страшної трагедії - сотні людей загинули. Незалежність ця країна набула лише у 1991 році, протягом 69-ти років перебуваючи під гнітом Радянського Союзу. Ми знаємо, що це призвело до кричущої несправедливості в суспільстві. Диктатура, цензура - все це мало серйозні наслідки для добробуту простого народу. Багато сімей донині живуть в нетрях, але є тут і дуже багаті люди. Особливо в Києві, столиці України, яка вважається найбагатшим містом. Тут є купка людей, дохід яких дозволяє їм купувати ексклюзивні автомобілі. Впадає в очі, що вони тут певного типу. Усі машини - особливо яскраві і безкомпромісні навіть для багатих країн. Пов'язано це, ймовірно з тим, що Україна має великий "підземний світ". Ті, хто нагорі - обдирають тих, хто внизу, до останньої копійки. Саме тому тут є такі плями, як ексклюзивні Rolls-Royce, BMW, Mercedes-Benz, Porsche і Lamborghini.

Всі автомобілі, зображені на фотографіях, належать меру Києва. Сім'я Леоніда Черновецького має прекрасну колекцію автомобілів, і це дійсно доводить, що він - цар міста. Кожен член сім'ї має далеко не найдоступніші ексклюзивні автомобілі. Є три Rolls-Royce Drophead Coupe, Mercedes-Benz SLR McLaren, Lamborghini Gallardo Spyder і Porsche 911 TechArt ... Очевидно, пан Черновецький є великим авто-ентузіастом. Чи були всі ці гроші зароблені законним шляхом, звичайно, сумнівно.

Загалом, в такій країні, як Україна, набагато більше шансів знайти вражаючу колекцію суперкарів, ніж у більш розвиненій державі. Ми вже робили статтю про президента Чечні - країни, де прірва між бідними і багатими така ж, як в Україні.

І хоча ці фотографії лише крапля в морі порівняно з усім авто-багатством України, вони дозволяють створити повну картину про те, який великий розрив між багатими та бідними у цій країні. У найближчі роки він, ймовірно, зростатиме ... тільки в певних районах і шляхом, який називається "організованої злочинності".

Читайте також:

Черновецький продав Maybach, а Кільчицька - Hummer

Черновецький знову у відпустці: цього разу полетить у Ніццу

Черновецький написав книгу про себе та бандитські розборки

Столична влада виставила на продаж cвої машини (відео, оновлено)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: